Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnutie

xxxy

hmm 175 cm a 55 kg? to je veľa podľa mňa .... nestačilo by 65 kg? Ja mám 165cm ale keď som mala 54kg, tak mi vraveli, že už som príliš chudá. Ani cici, ani rici :D

Inak odporúčam viac ovocia a zeleniny, jesť menej pečiva. Mastné celkom vynechať, sladné a sladké výnimočne.

A cvičiť! Stačí cvičiť aj doma po 30 min. každý druhý deň. :)

To neznie tak zložito, nie?

A sex tiež nezaškodí :P

A-Z

20 kg je dost, ale urcite aj realnych, pokial mas pevnu volu. Zdrave chudnutie je 2 - 4 kg za mesiac, takze by sa ti tvoj ciel mohlo podarit dosiahnut zhruba za 7 mesiacov. Zarucene zabera riacionalny - nizkokaloricky jedalnicek (jest 5 - 6x denne potraviny ako biele maso, ryby, hydinovu sunku, tvrde syry do 30% t.v.s, biele jogurty, cottage syry, tvaroh, ovsene vlocky, celozrnne vyrobky, vela zeleniny, pomenej ovocia, zdrave tuky a dostatocny pitny rezim - voda a caje nesladene, mineralky nizkosodikove). A vyrazne pomoze aj pravidelna pohybova aerobna aktivita - nieco, co ta bude bavit aspon 3x do tyzdna po 1 hodine (rychla chodza, plavanie, aerobik, stacionarny bicykel - takto na zimu:) ).

DanicaPanica

ahoj, vyskusaj -odkaz odstránený- - zarucene to pomohlo vela ludom, su tam rozobrate aj cviky na brucho aj postup pri dukanovej diete

simonettaaa

a ja mam 173cm a chcem schudnut zo 70 na 50..to si na tom rovnako... neviem co ked ono to ide tak otrasne pomali dole že mam chut to zabaliť... ale no tak menej jem a jem len take zdrave light veci a z masa len kuracie prsia na olivovom oleji urobene...a pijem cajiky... a desiatujem jablka...a ked stiham tak fitko lebo na vš to je hektické... thats all držim palce...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.