Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chili fast slim

pusinka95

človek dá za to 40 eur a žiaden efekt,to som za to mohla radšej nakúpiť ovocie zeleninu,ale to máme za tu naivitu,že všetkému uveríme a neletíme,tebe Martin 2233 potvrdzujem,že máš fakt na 100%pravdu,zarába niekto na nás zaraba

Kačka

Když jste nezkoušeli tak jak to můžete vedět?! Vyzkoušela jsem a je to znát, ale nemůžeš si samozřejmě koupit kůru jen na jeden měsíc.

Noro 29

Súhlas s Martinom, toto nie je cesta... jediné z týchto zázrakov, čo malo očividný efekt v mojom okolí, bolo Alli, ale ide to aj bez toho

Martin2233

Ja som to neskusal, ale mozem ti povedat ze na 100% to nefunguje. Je to ako vsetky tie ostatne pripravky, ananasove tablety, malinovy extrakt atd. Proste dobry sposob, ako sa nabalit na ludskej hluposti. Ludia su prilis pohodlni, ale ziadna tabletka za nich chudnut nebude. Jedina spravna cesta je cez zmenu jedalnicka a cvicenie. Nie vsak ziadne drasticke diety, tie sa po 2 tyzdnoch skoncia s jojo efektom. Spravne sa chudne pomaly, detaily sa daju najst vsade na internete. Ludia uz sa prosim spamatajte a nekupujte si ziadne pochybne tabletky od tych podvodnikov.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.