Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problematická pleť

Príspevok v téme: Problematická pleť
Vikinoha

Ahojte. Mám toľko toho na srdci a neviem ako začať. Mám pórovitú pleť a často aj červenú /neviem prečo/. Chcela by som sa zbaviť tej červenej farby a aj zbaviť pórov. Aké výrobky by som mala používať , aj na každodenné očistenie ? Mám 14 rokov a často súchú pokožku a na nose sa mi lúpe .. POMOC

Wewiku

Takto, keď máš pleť pórovitú, nemôžeš mať suchú, to znamená, že máš pleť dehydrovanú. Každý večer by si si mala pleť poriadne vyčistiť, buď pleťovým mliekom, alebo umývacím gélom určeným na pleť. Potom použiť tonizujúcu vodu a hydratačný krém na tvár. Kozmetika by mala byť určená na tvoj vek. Väčšinou to bývajú s výťažkom uhorky alebo čajovníka. Myslím, že aj Essence (dostaneš v DM drogérii) má nejaké také výrobky alebo Ziaja (v 101 drogérii)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problematická pleť - Fórum - ZDRAVIE.sk