Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Modrý necht na nohe

Príspevok v téme: Modrý necht na nohe
zitaflora

ahojte, prosím vás o radu kedže doktori sú pre mňa všetci ako patologovia :-) Pred viac ako desiatimi rokmi mi začal zarastať prst(palec) na nohe ale nešla som s tým ku doktorovi. Pamätám si že to dosť bolelo a hnisalo. Ale asi po dvoch rokoch sa to ustálilo a prestalo to bolieť. Pravdaže esteticky to vyzerá strašne. Od vtedy to mám stále previazané nápasťami. Veľmi ma to trápi celé tie roky, lebo som mladá a nemôžem nosiť sandále, šľapky bez toho aby som sa nemusela hanbiť, ale asi mesiac sa mi začal sfarbovať do modro-zelena. Prosím poradťe mi čo mám robiť. Čo to môže byť, ak má niekto sskúsenosť.

Mimulus

Chceš aby Ti ho úplne odrezali alebo aby si dostala otravu krvi??? Choď okamžite k doktorovi - blíži sa zima a sandále teraz nosiť nebudeš !

Magy

to je tak, ked si niekto spravi v hlave blok a neriesi problem, ktory riesit treba. ja som siel presne s rovnakym problemom na chirurgiu, polozili ma na stol, umrtvili palec, odrezali z nechta a mam NAVZDY po probleme. jedine co ti mozem poradit je IST K LEKAROVI nech ti to spravia chirurgicky a budes mat svaty pokoj do konca zivota. ale pokial preferujes radsej sa s tym trapit cele dlhe roky aj nadalej... prosim. tvoj zivot, pohodlie a prst, nie moj.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Modrý necht na nohe - Fórum - ZDRAVIE.sk