Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Dok.Vanda Plevlockova v Ba - salon frais

Denisassk

Ahojte bola som na zvacseni pier vo Frais u pani doktorky a uz nikdy viac tam nepojdem... nielenze pani doktorka je v prvom rade anesteziolog cize s estetickou medicinou to ma velmi daleko a par odsedenych prednasok z nej odbornicku na to neurobia ... prax v tejto oblasti je naozaj z jej strany uboha...zacala tym ze mi cele usta opichala lokalnou anestezou co je absolutne neadekvatne kedze ta narusi tvar pery a potom je velmi tazke aplikovat spravne kyselinu hyaluronovu...pani doktorka sa naozaj do tohto nerozumie peru som mala jak hurku ziadny tvar len taka okurka hnusna... popri tom sa ma samozrejme snazila nahovorit na dalsie zakroky, ktore by som strsne potrebovala ...celkovo pristup strasny a robota neprofesionalna...neodporucam tuto kliniku a nie som jedina bohuzial mam par ludi z okolia ktory len suhlasia ...nikdy viac

Aniel

Dobry den, osobne ja NEODPORUCAM Frais, NEVEDIA ROBIT SVOJU PRACU!!! chyba im poriadne skolenie a sa ucia priamo na ludiach((( aj ja som mala velmi neprijemnu skusenost s Frais, prisla som o peniaze a navyse zostanu mi jazvy do konca zivota...Co sa tyka zvacsovania pier, staci iba pozriet ako to je spravene u ich kolegyn, zrejme na nich tiez cvicia))) otras!!!

stevoxz

V tomto tzv. institute pod vedenim spominanej doktorky robia same bohovske veci, ktore skusaju na klientoch a nemaju pnatia ako to dopadne. Su to totalni fuseri , ktori mojej zene napichali kyselinu z ktorej opuchla a neviem ci sa to bude dat nejako vyliecit. Uz pohlad na recepcnu v tomto frankensteinove je velavravny. Ludia dajte si pozor na podobne institucie , ktore pouzivaju klientov na pokusy ako mysi.
Mozno to bude vymazane, ale vsetkym by som odporucil radsej vyhladat niekoh, kto sa tomu rozumie a vie co robi.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dok.Vanda Plevlockova v Ba - salon frais - Fórum - ZDRAVIE.sk