Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co vidia mlade baby na starych muzoch ?

Príspevok v téme: Co vidia mlade baby na starych muzoch ?
lost

Preco je podiel takych vztahov, ze "dvadsiatnicka" je vo vztahu so "styridsiadnikom" ?
Resp proste 18-25 na 30-40, alebo podobne, blizsie nespecifikovany rozdiel ?
Bolo by vynikajuce ak by sa k tomu vyjadrili hlavne mlade baby co vidia na starych muzoch nieco :-)
Samozrejme nech napise cokolvek hocikto, ved mame slobodu prejavu..
Nic tym nesledujem, len ma to zaujima :D Akym smerom sa ubrat na moje 30. narodeniny :D

Aanap

Ospravedlňujem sa administrátorovi, že som porušil podmienky fóra...

Vám, ktorí Ste reagovali negatívne, ale aj pozitívne ďakujem za názor. Ja mám dnes úplne jasno vo veci ale napadlo ma to ako prieskum verejnej mienky na serióznom fóre... Áno, vystupoval som tu ako anonym...a ako anonym tento príbeh aj ukončím. Som sebec, ale nie hajzel a ako som povedal, danú slečnu neodhalím...

Je to študentka...možno budúca úspešná moderátorka, redaktorka.

Všetkým ďakujem za názor a nech je Vám páni môj príbeh príkladom... Mať milenku je cool... ale jej skutočnú cenu spoznáte, až keď Vás kvôli nej opustí žena.

Dnes to viem... a dúfam to niekto z Vás neurobí zajtra...

pomaranc99

mne sa ten pribeh pacil. bolo to napinave az do posledneho momentu :)

pripomenulo mi to film v for vendetta, kde som cakal, ze na konci uvidim tvar hlavneho hrdinu pod maskou, ale reziser sa rozhodol ist proti ocakavaniu divakov a neukazal jeho tvar.

a tento pribeh mal tiez podobny spad, kedy som ocakaval, ze na konci autor prezradi meno hlavnej antagonistky, ale neprezradil ho.

proste napatie az do konca :) rad si este daky precitam. bol to asi najdlhsi prispevok, ktory som tu na fore zatial cital :)

LILIII

Aanap
fuuuha ,precitala som si co pises a aj blbe komentare ... no co dodat ,asi len ....je nacase prepnut sa na bezny rezim :D
vela stastia prajem

LILIII

Aanap
fuuuha ,precitala som si co pises a aj blbe komentare ... no co dodat ,asi len ....je nacase prepnut sa na bezny rezim :D
vela stastia prajem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co vidia mlade baby na starych muzoch ? - Fórum - ZDRAVIE.sk