Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co vidia mlade baby na starych muzoch ?

Príspevok v téme: Co vidia mlade baby na starych muzoch ?
lost

Preco je podiel takych vztahov, ze "dvadsiatnicka" je vo vztahu so "styridsiadnikom" ?
Resp proste 18-25 na 30-40, alebo podobne, blizsie nespecifikovany rozdiel ?
Bolo by vynikajuce ak by sa k tomu vyjadrili hlavne mlade baby co vidia na starych muzoch nieco :-)
Samozrejme nech napise cokolvek hocikto, ved mame slobodu prejavu..
Nic tym nesledujem, len ma to zaujima :D Akym smerom sa ubrat na moje 30. narodeniny :D

doubledog

ved to je zakladna podmienka, ziadny muz predsa taketo nieco nebude riesit s nejakou zenou, co je mantava v posteli.
to by ju rychlo niekam poslal, alebo sa jej uz neozval.

lost

Ale potom bol on idiot, ze jej prezradil, aky ma prijem :D
Inak by vedel zjednat zlavu, to mate tak, ako minule, som isiel do rakuska, pohoda klidek tabacek a tam nejaky divny typek, ze rumun a kinder kinder drei kinder a vzdy usudzuju podla toho, kolko mam v penazenke :D a tak ked idem na velky nakup, tak tam nebudem mat asi 4 eura, ze mu polovicu dam, taňe ? :D
Ak ma clovek 20 eur, oni chcu 10 :D som zvedavy co urobi, ak vyberiem "šek", ci mi polovicu uhradi, fakt to urobim a hned zajtra :D

doubledog

ale ved ta informacia je pre cely pribeh velmi dolezita.
ukazuje, aku silnu motivaciu mala dotycna babenka, viacere veci potom davaju lepsi zmysel.

Maoam

Lost, mozno sa nema cim inym pochvalit, to nemyslim teraz v zlom, ale mozno je to tak, co ty vies. Ludia potrebuju uznanie.

lost

Jedine na slovensku podla mna :)

inac,
"hoci uprimne, nepoznam uspesneho cloveka, ktory zverejnuje svoj prijem ;DD"

presne - podla mna, ked uz niekto musi s tym von, tak ako keby sa chcel presvedcit, ci je to dobre, alebo ci byt este lepsi, alebo proste musi to mat nejake divne pozadie.. Alebo proste nieco s tym sleduje, minimalne reakcie ludi, ale nechapem naco sa s tym chvalit :) ved aj keby mam akykolvek prijem, resp. akykolvek "nadpriemerny" (tj hoci co i len o jeden cent viac ako priemer), a niekomu to mam hovorit, hm, no neviem naco :D i ked zase ak sa niekto priamo spyta, zase to je ina situacia.. uplne ina.. alebo neviem :D ale stale mam pocit, ze je tam iny umysel, ako ciste len surovo zdelit informaciu..

doubledog

kedze ani aanap sa netaji tym, ze je v podstate zlodej a podvodnik, navyse klamar a vychcanec, nemam pocit, ze by tu ocakaval nejaku pozitivnu reakciu :)

ale za tu uprimnost si zasluzi uznanie, ved pise, ako sa poriadne strapnil a jeho pribeh je vlastne smiesny.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.