Citricidal

Príspevok v téme: Citricidal
ke1va

Dobrý deň,

kúpila som si CITRICIDAL (priešiel mi z CZ). začala som si s ním vyplachovať ústa. Hneď po prvom vypláchnutí ma rozbeleli celé ústa. Jazyk na špičke červený a neskutočne páli, ďasná červené a s bielymi pluzgierikmi, neskutočne pália. Ani po zjedení čili papričiek to nieje takého hrozné. Už to trvá 3 hodiny ani rozprávať nemôžem ukrutná bolesť. Je toto normálne? Riedila som podľa návodu. Ďakujem

RNG

Nutribiotic vo svojom popise historie citricidalu tvrdi, ze vo vyrobkoch oznacenych 'professional strength" este stale ma v obsahu povodny citricidal s obsahom quaternialnych zlucenin, pozri na
www.nutriteam.com

suri

Odporúčam jesť kompletný grappefruit zbavený farebnej povrchovej kôry...

biela kôra je vynikajpci zdroj horkosti- chinín

"v stredoveku kto mal vo vojne viac chinínu, ten vyhralo vojnu"

grappefruit bez úpravy je vynikajúci aj s jadierkami, podporuje zlepšenie metabolizmu , dobre bojuje proti pliesňam,..., používam ako výborný antioxidant pri epilepsii.., so zeleným čajom,...

niekedy vysoká koncentrácia výťažku spôsobí aj zvýšenú odolnosť v následnom období a môžu vzniknôť horšie stavy...

RNG

Junes, tento utok farmacie bol spraveny proti citricidalu v roku 2004. Samozrejme nebol dokazany, lebo benzeltonium chlorid je jedovaty a jedovate latky doplnky samozrejme obsahovat nemozu. Citricidal bol skusany az v davkach 100 krat vacsich nez odporucane, tj clovek by musel vypit vyse pol litra, aby ho to zabilo(LD50) Ovela menej obycajnej kuchynskej soli cloveka usmrti, tj tu sa jedna o bezpecnu latku,v odporucenych davkach, ale aj ovela vyssich, bez ohladu na rozne rozsirovane teorie a lzi.

junes

Ahojte, toto som si precitala na stranke o chlamydiach k teme CITRICIDIAL, tak neviem, som z toho mierne zmatena:
"Tajomstvo antibakteriálneho účinku citricidalu sa podujali zistiť iný výskumníci. Zistili, že žiadna pôvodná látka z grapefrutových semienok nie je antibakteriálna, a to čo tam našli antibakteriálne bol benzetonium chlorid, ktorý sa používa do čistiacich dezinfekčných prostriedkov. Riaditeľ Citricidals Richard Perry tvrdí, že patentovaný citricidal neobsahuje benzetonium chlorid, pretože má iný kyslík a uhlík, čím prestáva byť toxický pre človeka v účinných antibiotických dávkach. Neručí za to, že iné výrobky GSE, ktoré neobsahujú patentovaný citricidal pridávajú do produktu benzetonium chlorid."

RNG

Nuz novy GSE, nehorky, zialbohu v teste na zastavenie kvasenia mlieka hanebne skrachoval aj v mnohonasobne vacsej davke, ako povodny citricidal. Takze aspon na kvasne infekcie asi nezabera, a pravdepodobne ani na ine ani zdaleka tak dobre, ako povodny citricidal.

lewa

Možno nový Grapefuitový extract GSE od Nutribiotic je slabší, no mne viac vyhovuje ako pôvodný. Skôr by som povedala, že viac účinkuje. Dlhodobo mám problémy s candidou. Neviem ako je to s ostatnými chorobami. Najlepšia cena na slovensku je webke hoogle.sk.

Ak môžem poradiť. Objednávam pravidelne a som veľmi spokojná.

janush

Dobrý deň.
POtrebujem radu, kde kúpiť pôvodný citricidal. Skúšala som ho kupovať z jednej CZ stránky centrum regenerace, no vydržal 2 týždne(pri perorálnom užívaní)a bol relatívne drahý. POtrebovala by som niečo väčšie - pôvodné GSE mi vždy vydržalo minimálne 4 mesiace. Nepozná niekto lepši zdroj?Resp. odkiaľ ho kupujete vy?

RNG

Zialbohu po zmene formulacie GSE tento dnes uz neobsahuje patentovany ciricidal, ale len ovela menej ucinny vytazok z grapefruitovych semien.
Povodny ucinny citricidal momentalne je predavany len ako vyrobok Citricidal, professional strength, kde je koncentacia 60% a teda roztok zarabas 35 kvapiek tohoto citricidalu do litra vody, co je denna davka na pitie a zaroven aj na vyplachy, kvapky do nosa usi aj oci v pripade mnohych zapalov spojiviek.