Citricidal

Príspevok v téme: Citricidal
ke1va

Dobrý deň,

kúpila som si CITRICIDAL (priešiel mi z CZ). začala som si s ním vyplachovať ústa. Hneď po prvom vypláchnutí ma rozbeleli celé ústa. Jazyk na špičke červený a neskutočne páli, ďasná červené a s bielymi pluzgierikmi, neskutočne pália. Ani po zjedení čili papričiek to nieje takého hrozné. Už to trvá 3 hodiny ani rozprávať nemôžem ukrutná bolesť. Je toto normálne? Riedila som podľa návodu. Ďakujem

zdravie911

Zdravim odprucame
Citricidal Defense Plus 250 mg je najsilnejší prírodný produkt pre posilnenie Imunného systému tela.DefensePlus tablety obsahujú Citricidal ® prirodzenú kvartérnu zlúčeninu zo semien a dužiny grapefruitu certifikovaných ekologicky pestovaných. Citricidal sa ukázal ako vysoko účinný pre lekárov a zdravotníckych pracovníkov na celom svete ako aj nutričnou ​​podporou pre jednotlivcou s určitými zdravotnými problémami.
1 tableta obsahuje: Graperfruit Seed Extract 250 mg/ pribležne 8 kvapiek Citricidal , Meta-C 125 mg 20 % ,Echinacea Angustifolia Extract (4:1) 50 mg, Astragulus 100 mg , Reishi Musrooms Extract (4:1) 50 mg , Maitake Mushrooms Extract (4:1) 50 mg, Shitake Mushrooms Extract (4 :1) 50 mg, Ginger Root Extract (4:1) 50 mg, Goldenseal Extract (6:1), Yarrowexract (6:1), Zinc Gluconata 5 mg 33%..
Viac informacii Biozdravie.sk

eriksarmir

dobry den, prosim vas pan RNG poradili by ste mi? mam bakteriu Klebsiela pneumonae a nezaberaju mi nanu antibiotika tak by som chcel
skusil
ten citricidal, neporadite mi prosim vas aky presne a ako to uzivat? ďakujem

Jenniska

Zdravim,dnes mi ma dojst citricidal a neviem ako ho uzivat. Mam zlateho stafylokoka na kozi na pravej ruke,pri vyteroch z posvu ani z hrdla mi zisteny nebol.staci ho uzivat zvonku alebo aj zvnutra?viete mi poradit aj davkovanie?dakujem

peterL

Dobrý deň. Prosím o radu. V prínosný dutinách mi bol zistený zlatý stafylokok. Zakúpil som si Citricidal od NutriBiotic. Avšak neviem ako ho správne aplikovať. Doporučuje sa 35 kvapiek do 1l vody k vnútornému použitiu. Ja by som ho najradšej, ale vstrekoval priamo do dutín. A ja neviem v akej koncentrácii. Trochu sa obávam, že ho mám aj v očiach. Je možné citridal použiť aj tam? Ak áno, ako.
Môže byť zdrojom zlatého stafylokoka pokazený zub?(aj keď zuby nebolia a stomatológ ma presviedča, že je všetko vporiadku).
Ďakujem za odpovede.

Lulala

Dobry den,
Moj 9apol mesacny syncek ma problem asi s atopickym ekzemom uz dva mesiace. Ale na semenikoch mu ster potvrdil enterokoka, zlateho stafylokoka a streptokoka betahemolitickeho. Je mozne ze toma v celej kozi. Je vyhadzany na celom telicku. Cervene suche flaky. Semeniky ma cele cervene nie suche. Nostek aj hrdlo ma ciste. Kozna dala krem s antibiotikmi a kortikoidmi. Len utisil nevyliecil. Nerada mu to davam uz to dlho berieme. Pomohol by mu citricidal?
Ak ano prosim kde objednat a ake balenie a ako davkovat prosim. Dakujem za odpoved :)

Daniela3

Dotaz pre pana RNG. Dobry den,
prosim Vas, mam 9 rocnu dcerku s detskou mozgovou obrnou. Vazi 18 kg, pred mesiacom mi dostala na kozi infekciu, kde bol zisteny zlaty stafylokok. Liecilo sa to antibiotickou mastou a davala som jej na to aj mumio. Zabralo to az po 10 dnoch, no teraz po mesiaci sa jej to vratilo znova. Ma to v plienkovej oblasti (predtym to mala na bedrovom klbe). Prosim Vas, precitala som si mnozstvo Vasich starych aj novych prispevkov. Spomenuli ste, ze uz sa nevyraba ten stary Citricidal a nie je ho uz dostat,.... No z popisu by mohol vyhovovat aj tento od tejto firmy. Mal by mat az 60 % obsah citricidal extraktu. Je to ten spravny? www.hoogle.sk Taktiez sa chcem opytat na davkovanie pre dcerku. Ma pri jej vahe pit az 1 liter denne (s 35 kvapkami citricidalu) po dobu dvoch tyzdnov? Velmi malo mi pije, to by som musela do nej cely den nasilu striekat roztok striekackou, no pokusim sa. Denne mi zvykne vypit tak max. pol litra tekutin, no ak je to potrebne, pokusim sa po dobu dvoch tyzdnov dostat do nej striekackou aj ten jeden liter. Prosim poradte. Dakujem. Taktiez by som jej to chcela rovnako riedenym roztokom striekat aj zvonka na postihnute miesto (plienkova oblast), ak som to spravne pochopila. Ma to toho vela a rychlo sa to siri. Dakujem!

RNG

Mum nepotrebujes to riedit. Bakteria a ine mikroby sa nedellia na detske a dospele, tj treba na nich rovnaka koncentracia.

Mum

Dobrý deň RNG, prosím o radu, či mám roztok citricidalu 700 ppm ešte rozriediť pre môjho 4-ročného syna, alebo netreba.
Potrebujem mu striekať do nosa. Ďakujem.

RNG

Prakticky vsetky podniky na svete idu za obratom a ziskom. Takze sa nedivte, ze sa snazia predat cokolvek, nama ked si ludia myslia, ze je to ucinne.

Nuz GSE/cotricidal bol vyrabany vyse 30 rokov ako ucinny, tj obsahujuci quaternialne zluceniny. Zrejme zastrasovanim , pripadne peniazmi dosiahla farmacia, ze sa velka vacsina tychto produktov prestala vyrabat, lebo prilis konkurovali liekom a farmacia ma obrovske peniaze na tlacenie chemickych liekov, pripadne na podplacanie, reklamy a potlacanie konkurencie.

Ja ale dufam, ze sa predsa len najde vyrobca toho povodneho citricidalu, aj ked bude ovela drahsi, ako kedysi.

Kvasnicovy test aspon zhruba povie, ci sa jedna len o vytazok z grapefruitovych semien, alebo chemicky premenene polyfenoly v nom na quaternialne zluceniny.

Aby ste chapali, o co sa jedna, je to viacmenej len cpavok/amoniak aplikovany na ten vytazok zo semien, co potom da tu zmes velmi ucinnych quaternialnych zloziek, ktora bola pouzita milionmi ludi, ucinne a bezpecne.

002

Zdravim,

kupil som 2x citricidal z tohto zdroja.

-odkaz odstránený-

Zistenie je, ze na flasticke (vyrobena v r. 2015, podla predavajucej novy) vypadlo s nazvu slovo "Strenght" a "is a natural", dalej za Citricidalom chyba R v kruzku.Na flasticke vyrobenej v roku 2014 toto vsetko este figuruje. Horke to je, test s kvasnicami zatial neuskutocneny.

A potom som nasiel este Citricidal na tetjo stranke:

www.pureformulas.com

A znova minibazar tentokrat GSE (ze bez horkosti):

-odkaz odstránený-

Fakt ze zarobkova cinnost?