Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Citricidal

Príspevok v téme: Citricidal
ke1va

Dobrý deň,

kúpila som si CITRICIDAL (priešiel mi z CZ). začala som si s ním vyplachovať ústa. Hneď po prvom vypláchnutí ma rozbeleli celé ústa. Jazyk na špičke červený a neskutočne páli, ďasná červené a s bielymi pluzgierikmi, neskutočne pália. Ani po zjedení čili papričiek to nieje takého hrozné. Už to trvá 3 hodiny ani rozprávať nemôžem ukrutná bolesť. Je toto normálne? Riedila som podľa návodu. Ďakujem

Daniela3

Dotaz pre pana RNG. Dobry den,
prosim Vas, mam 9 rocnu dcerku s detskou mozgovou obrnou. Vazi 18 kg, pred mesiacom mi dostala na kozi infekciu, kde bol zisteny zlaty stafylokok. Liecilo sa to antibiotickou mastou a davala som jej na to aj mumio. Zabralo to az po 10 dnoch, no teraz po mesiaci sa jej to vratilo znova. Ma to v plienkovej oblasti (predtym to mala na bedrovom klbe). Prosim Vas, precitala som si mnozstvo Vasich starych aj novych prispevkov. Spomenuli ste, ze uz sa nevyraba ten stary Citricidal a nie je ho uz dostat,.... No z popisu by mohol vyhovovat aj tento od tejto firmy. Mal by mat az 60 % obsah citricidal extraktu. Je to ten spravny? www.hoogle.sk Taktiez sa chcem opytat na davkovanie pre dcerku. Ma pri jej vahe pit az 1 liter denne (s 35 kvapkami citricidalu) po dobu dvoch tyzdnov? Velmi malo mi pije, to by som musela do nej cely den nasilu striekat roztok striekackou, no pokusim sa. Denne mi zvykne vypit tak max. pol litra tekutin, no ak je to potrebne, pokusim sa po dobu dvoch tyzdnov dostat do nej striekackou aj ten jeden liter. Prosim poradte. Dakujem. Taktiez by som jej to chcela rovnako riedenym roztokom striekat aj zvonka na postihnute miesto (plienkova oblast), ak som to spravne pochopila. Ma to toho vela a rychlo sa to siri. Dakujem!

RNG

Mum nepotrebujes to riedit. Bakteria a ine mikroby sa nedellia na detske a dospele, tj treba na nich rovnaka koncentracia.

Mum

Dobrý deň RNG, prosím o radu, či mám roztok citricidalu 700 ppm ešte rozriediť pre môjho 4-ročného syna, alebo netreba.
Potrebujem mu striekať do nosa. Ďakujem.

RNG

Prakticky vsetky podniky na svete idu za obratom a ziskom. Takze sa nedivte, ze sa snazia predat cokolvek, nama ked si ludia myslia, ze je to ucinne.

Nuz GSE/cotricidal bol vyrabany vyse 30 rokov ako ucinny, tj obsahujuci quaternialne zluceniny. Zrejme zastrasovanim , pripadne peniazmi dosiahla farmacia, ze sa velka vacsina tychto produktov prestala vyrabat, lebo prilis konkurovali liekom a farmacia ma obrovske peniaze na tlacenie chemickych liekov, pripadne na podplacanie, reklamy a potlacanie konkurencie.

Ja ale dufam, ze sa predsa len najde vyrobca toho povodneho citricidalu, aj ked bude ovela drahsi, ako kedysi.

Kvasnicovy test aspon zhruba povie, ci sa jedna len o vytazok z grapefruitovych semien, alebo chemicky premenene polyfenoly v nom na quaternialne zluceniny.

Aby ste chapali, o co sa jedna, je to viacmenej len cpavok/amoniak aplikovany na ten vytazok zo semien, co potom da tu zmes velmi ucinnych quaternialnych zloziek, ktora bola pouzita milionmi ludi, ucinne a bezpecne.

002

Zdravim,

kupil som 2x citricidal z tohto zdroja.

-odkaz odstránený-

Zistenie je, ze na flasticke (vyrobena v r. 2015, podla predavajucej novy) vypadlo s nazvu slovo "Strenght" a "is a natural", dalej za Citricidalom chyba R v kruzku.Na flasticke vyrobenej v roku 2014 toto vsetko este figuruje. Horke to je, test s kvasnicami zatial neuskutocneny.

A potom som nasiel este Citricidal na tetjo stranke:

www.pureformulas.com

A znova minibazar tentokrat GSE (ze bez horkosti):

-odkaz odstránený-

Fakt ze zarobkova cinnost?

RNG

Neviem na kolko je citricidal ucinny na ureaplazmy. Vseobecne mykoplazmy sa daju nicit extraktom z olivovych listov(3 x 300 mg oleuropeinu) spolu s odmaskovacom serrpapeptazou.

Sibo

Dobry den RNG,

u urologa mi nasli ureaplazmu urealiticum a streptokoka v penise. Kupil som si citricidal. Je ucinny aj na ureaplazmu? Ak ano v akom davkovani. Pripadne ake dalsie produkty by vedeli tieto bakterie znicit?

Dakujem za radu.

RNG

Zialbohu, quaternialne zluceniny, aj ked sa v prirode bezne nachadzaju, sa musia chemicky vyrobit z polyfenolov, na to aby ich tam bolo dost na ucinnost.

Chemicky sa vyrabaju aj mnohe ine doplnky, lebo v prirodnych zdrojoch su pridrahe alebo v prilis nizkych koncentraciach . Kedze su bioidenticke s prirodnymi, nie je dovod na ich nepouzitie, Najma ked su ucinne a neskodne

sklamanaaaa

tak toto ma dostalo. myslela som ze vsetko co preferuje RNG mozem uzivat bez obav, lebo on je zastancom prirody bez chemie. ani uz na zlozenie nepozeram, ked to on odporuca, tak to uzivam. a pri citricidale som myslela ze to je proste cisty extrakt z grepovych jadierok... na chemiu by som ani nepomyslela

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Citricidal - Fórum - ZDRAVIE.sk