Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Citricidal

Príspevok v téme: Citricidal
ke1va

Dobrý deň,

kúpila som si CITRICIDAL (priešiel mi z CZ). začala som si s ním vyplachovať ústa. Hneď po prvom vypláchnutí ma rozbeleli celé ústa. Jazyk na špičke červený a neskutočne páli, ďasná červené a s bielymi pluzgierikmi, neskutočne pália. Ani po zjedení čili papričiek to nieje takého hrozné. Už to trvá 3 hodiny ani rozprávať nemôžem ukrutná bolesť. Je toto normálne? Riedila som podľa návodu. Ďakujem

RNG

Nakoniec jasne ucinnosti nasvecuju napr tabulky, zverejmene na podporu patentu citricidalu(1982) , ktore dnes najdes napr na mojich strankach co po utokoch na citricidal zmizli z internetu asi pred 10 rokmi. U mna ich najdes, cez Google.sk pod mojim nickom a slovom citricidal.

Tj take vyroky ze citricidal je neucinny su lzive a ze je skodlivy tak isto lzive.

Nuz je to produkovane chemicky to je pravda, inac by to nemohlo dostat povodne patent. A davka , co moze poskodit je tak vysoka(LD50 je vyse 1/2 litra na dospelu vahu), ze ani jedna stotina z toho sa neodporuca . pri roznych chorobach a to je dostatocne ucinne, pozri na tabulky,

Tvrdenia ze podobne molekuly su skodlive neznamena, ze tie, co citricidal obsahuje su roznako skodlive.

RNG

Lekvarnik, tie obvinenia zrejme neboli pravdive, lebo inac by nas FDA milerad zakazal predavat citircidal ako potravinovy doplnok. Ja pouzivam citircidal s quaternialnymi zluceninami uz vyse 15 rokov a je ucinny na rozne nakazy.

Mnohi vyrobcovia boli zastraseni a tak predavaju len vytazok z grapefruitovych jadierok a nie pravy citricidal, kde prave quaternialne zluceniny su tie velmi ucinne.

lekvarnik

Doporučujem si preštudovať štúdie o zložení citridicalu. www.ncbi.nlm.nih.gov

Je tam plno podobných štúdií s rovnakým výsledkom.Citridical a pod. pripravky obsahujú Triclosan, benzalkonium a benzethonium chlorid. Menované sa používajú na dezinfekciu predmetov, v niektorých prípadoch v kozmetike. V niektorých štátoch sú vedené ako toxické s možným rakovinotvorným pôsobením. Prípravok bez uvedených dezinfekčných látok nevykazoval žiadny antibakteriálny účinok.

Nebolo by zlé sa zamyslieť, čo vlastne pijete....

Wienetta

Prosím poradte ktorý citricidal je ten správny? Od NutriBiotics alebo Biochem research? Flasticky vyzeraju skoro tak isto. Ci je to ta ista firma? Dakujem za odpoved!

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Citricidal - Fórum - ZDRAVIE.sk