Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Partner na stužkovú

Príspevok v téme: Partner na stužkovú
sun559

Potrebujem poradiť. Keďže o pár týždnov mám stužkovú, mala by som sa rozhodnúť koho a či vôbec si zoberiem partnera na stužkovú.
Problém je v tom, ze ja si nemám koho vziať. Priatela nemám, dobrého kamaráta tiez nie. Z rodiny tiez nič.

Nebude to dosť trápne ked budem bez partnera? Totižto všetky spolužiačky ho budú mať. Uz som z toho zúfalá :(

Kedze ja som este na ziadnej stuzkovej nebola, vedel by mi niekto povedať čo tam vlastne ten partner robí?
Býva nejaký tanec s partnerom ? A ak áno, s kým tancujú tí čo ho nemajú?

Ďakujem za rady :)

xxy

patner na stuzkovej nie je velmi dolezity, je vsak dobrou volbou v pripade, ze mas zly kolektiv a nemas sa s kym bavit. inac je to cele o spoluziakoch. ak budes ale sama z triedy bez partnera, tak si sadni pri stole s takymi spoluziackami, s ktorymi si rozumies.

škoricová

My sme to tiež mali tak vyriešené, že keď spolužiačka nemala partnera, tak šla so spolužiakom. A bolo to ok, ušetrili obaja.
Druhú spolužiačka, čo už nemala s kým ísť (lebo sme mali strašne málo chalanov) napísala na pokec celá zúfalá a našla si tam partnera na stužkovú.:D dokonca dodnes spolu chodia :)

Leela333

Viem, že je tanec s rodičmi, ale s partnerom?... No my sme sa celá trieda dohodli, že ideme bez partnera, aby sme sa zabavili spolu.

2488

ahoj, my sme to v triede riesili tak, ze ti co nemali partnera ,,z domu,, sa poparovali medzi sebou, a ty padom to aj bolo lacnejsie, nenavysoval sa pocet ludi

@

na mojej stuzkovej mal malo kto partnera, asi 2-3 ludia z 28... Radsej sme sa zabavili ako trieda. Partner vacsinou sedi mam taky pocit, a po programe tancuje :-) tento tyzden idem priatelke a tam vacsina bab ma partnera (priatel, brat, kamarat) lebo nie su taky kolektiv, ze sa zabavia samy. V konecnom dosledku je to uplne jedno :-)

flegma

za mojich davnych mladych cias partner na stuzkovej nebol povinna vybava
co si pamatam, bol len tanec s rodicom, chalani mali povinnu jazdu povykrucat ucitelky...
stuzkova by mala byt o vas, vasom kolektive, nie predvadzat, kto s kym chodi

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Partner na stužkovú - Fórum - ZDRAVIE.sk