VŠ dokoncenie

Príspevok v téme: VŠ dokoncenie
Msaska

ahojte potrebujem poradit. na konci 2 rocnika sa nevydarila prenasana skuska. mam zaujem si skolu dokoncit . ake su najvhodnejsie formy? viem ze na tejto skole na studijnom neboli nadseny ked som sa informovala ohladom dokoncenia pripadne podavania prihlasky.. uznali by predmety maximalne po C. tak potm ak by ma prijali spat a uznali kredity zvysne predmety by som studovala v dvoch rokoch ? vtedy sa poadava prihlaska opatovne na 1 rocnik plus ziadost o uznanie a v 1 a 2 budem studovat tie dodatocne predmety? alebo ako to je? pretoze som postrehla info ze od bud roka bude externe o rok predlzene.. je moznost dokoncit si 3 rocnik aj na inej skole ale len externe tu v tomto meste..tak v tom pripade by taktiez bolo 2 roky..
neviete mi poradit nieco co by bolo rozumne najvhodnejsie ? a ako je to s tym uznavanim kreditov a branim na tu istu skolu po vyluceni ? dakujem za vsetky prispevky :)

Msaska

ano viem ze to bude platene :(:(:( prave preto .. tak mi to vychadza jeden rok teda este by mal byt zadarmo ak by sa podarilo a druhy plateny..a keby na externe a dali by tiez nejak ze dva roky tak oba platene..no tazko to je..
to je to .. "kolegovia" sa nezverili.. ja bola ista tym ze ukoncili prijimacky a prihlasky vo februari teda. nasla potom jednu skolu ale to bolo sukromna kde by sa cena za semester rovnala mojej chudobe...
jedna skola ktora ma tu pobocku v meste kde studujem ta mala este do 30 juna ze prihlasky..ale o tom netusila ani ze ma pobocku vobec aj ked hladala tak nenaslo nic ohladom toho .. a zrazu sa niekto ozve ze eset stihol dat ..

flegma

no skoda, ze si nezabojovala hned po vyluceni, vela skol ma dodatocne prijimacky a druhe kola, mohla si rok usetrit
a nezabudaj, ze tieto dva roky sa uz rataju do odstudovaneho, takze pri opakovani tie dva roky si budes hradit studijne poplatky...

Msaska

tak studovala som denne a ano uvedomujem si ze zimne semestre uz bezia..kedze prihlasky sa podavali koncom februara a skuska bola v juni..asi nevydalo no
ale dakujem za prispevok

flegma

mam v tom chaos - to si studovala denne ci externe?
za druhe sa mi zda, ze uz pises dost po funuse, kedze zimne semestre uz bezia v plnom prude
vo vseobecnosti to funguje tak, ze sa uznaju predmety za 1. aj 2. rocnik (v tomto pripade po C) a ak ich je tolko, ze by si nemala v podstate co studovat, daju sa prihodit aj predmety z tretieho rocnika, kazda skola ma nastaveny limitny pocet kreditov, ktore musia byt na skolsky rok zapisane
takze by si v podstate za jeden rok spravila prvy aj druhy rocnik, plus aj nejake z tretieho