Prirucna batozina

wxserait

Life is a journey, you don’t care about the destination, you care about the scenery along the way and the mood of seeing the scenery.
Others laughed at me as crazy, I laughed at others and couldn't see through.
www.proarticlelist.com

kleopatraxx

lebo tam idem za priatelom na tyzden, a chcel aby som mu doniesla tieto veci, a s priusnou idem pre to , lebo na tyzden nepotrebujem 15kilovy kufor veci.

kleopatraxx

Dakujem za odpovede. Nebola som si ista tou bryndzou lebo viem ze v Anglicku na Stanstede maju taku vytrinku s vecami co nemozes prenasat a bola tam aj Nutella co sa zevraj berie ako za tekutinu no tak pretosom sa pytala lebo ta bryndza a pastety maju podobnu konzistenciu.

dobra vila

Potraviny by nikdy nemali byt problem, iba tekutiny ako pise mate... (ale napriklad neprepravuj dzem a podobne). Ja som v auguste letela do Skotska a tiez som si brala slovenske potraviny, vratane bryndze, ale to som sa bala, ze mi ju zoberu, ale vsetko mi preslo. Ale pani, co s nami letela, sa stazovala, ze brala klobasy, tresky...dcere, ktora zije v Skotsku a vsetko jej na leteckej kontrole u nas zobrali!! Volala potom synovi, ze nech sa vrati, ze ona to na tej kontrole nechavat nebude. Tak som rada, ze sa to nestalo mne... Na jej mieste by som si zistila meno pracovnicky, ktora jej to zhabala... Ak mas niekoho, kto ta berie na letisko napriklad, tak by si ho mozno mohla poprosit, aby s tebou chvilu pockal, ci prejdes OK cez kontrolu a ked nie, potraviny das aspon jemu teda... ale snad to bude ok:)