Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné a prevencia

Príspevok v téme: Akné a prevencia
ner0

Dobrý deň, začnem tým že som kedysi mal velmi zlé akné a tak som minulý rok od decembra začal užívať Roaccutane ktorý mi veľmi pomohol. Užíval som ho 7 mesiacov a pred prázdninami som ho už vysadil. Cez prázdniny bezchybná pleť len ako som začal chodiť do školy pomaličky sa začali objavovať vyrážky. Odvtedy som si dal zásadu. Nepiť a nejesť sladké, nepijem mlieko, denne si dám pohárik piva pretože som čítal že to pomáha, pijem vodu a snažím sa tak 2,5 litra denne vypiť. Každý deň si dám jednu 15mg tabletku zinku. Ráno a večer si umývam tvár so sírovým mydlom a ked mi vyjde čas tak večer cvičím aby som sa potil. Začal som tiež chodiť do posilnovne, ale vyrážky sa mi začali robiť už predtým.
Prosím chcem sa Vás spýtať čo vy robíte preto aby ste akné nemali, bol by som vďačný za rady. Akné je jediná vec ktorá ma kedysi sužovala a brala sebavedomie, robím všetko preto aby som mohol chodiť so vstýčenou hlavou. Ďakujem predom za rady.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné a prevencia - Fórum - ZDRAVIE.sk