Je vek naozaj iba cislo?

Príspevok v téme: Je vek naozaj iba cislo?
lili222

Ahojte nasla som si chlapca...je nam spolu uzasne lubim ho a on mna...ale je tu taka malickost je o desat rokov starsi a k tomu rozvedeny...Absolutne netusim ci byt s nim a hlavne ako to oznamim nasim :) ti ked budu pocut ze je starsi a rozvedeny neviem vobec so a bude diat...Neviem ci ostat s nim alebo nie...

lili222

Flegma : jasne ale ked byvas v malom meste tak kazdy tu na kazdeho pozera
Leela 333: poznam ju a poznam jeho a kazdy vie o co tam jej islo

Asi v tom nevidim ine riesenie len sa odstahovat niekam do vacsieho mesta kde nas hlavne nikto nebude poznat :) Ale aj tak najhorsie to bude oznamit nasim...

lili222

Mimulu: citala som tu debatu ale kedze vacsina prispevkov sa tam toci okolo zlatokopiek bohatych starsych panov a tak tak to nebolo velmi pre mna..
Magy: chyba bola na jeho exmanzelky strane proste sa chcela len vydavat tak sa zanho vydala a o mesiac sa s nim rozviedla. Je to dobry chlap a mam ho velmio rada ale bojim sa nazorov svojich rovestnikov a okolia ked sa zisti ze sme spolu...

Magy

lili, to si musis poriesit JEDINE so svojim vnutornym ja. TY s nim budes zit (ak vobec), nie tvoji rodicia. zisti si o nom co sa da od ludi nezavislych, ktori ho poznaju, ale nenadrzaju, nie su jeho blizkymi priatelmi... zisti si preco sa rozviedol (chyba byva malokedy len na jednej strane), a konfrontuj s tym, co ti povie on, ci je ktebe dostatocne uprimny a otvoreny, ci ti neklame atd. to su prve priznaky toho, ci sa s nim oplati dalej prehlbovat vztah, alebo by to casom skoncilo tak, ako s jeho prvym manzelstvom.