Ubijanie informaciami o 3.sv.vojne

PoPotvorka

jasne ubija ,ale nic take sa konat nebude ,ziadna vojna ,len sa k nam priplúži jeden z mnohych financnych armagedonov ,ale vojna este nie ..... zatial si este par rokov vychutname dominantny vysielaci priestor v ktorom nas budu strasit kdejake radikalne skupiny - samozrejme kamuflaz

Alex876

milli11 podľa mna trochu prehánaš... tiež si myslím že svet je na prahu 3 svetovej vojny, ale to že vymrú všetci ľudia je moc. Vojna bude, začne v novembri alebo decembri. Osobne si nemyslím že Slovensko by bolo nejako priamo zatiahnuté do bojov, samozrejme, vplyv sa prejavý ale podľa mna pôjde skôr o ekonomické dopady, obrovskú infláciu, nedostatok potravín. V prípade použitia nukleárnych zbraní aj zdravotné dopady samozrejme. Nemyslela si nahádou tento dokument? www.youtube.com

arman

Trochu ma to ubija, ale co sa da robit... zivot bol vzdy tazky, a to najtazsie este len prijde...
kazdy konflikt sa prejavi hladomorom, a udrzat 7 miliard hladnych krkov bez priemyslu a finacneho systemu nebude mozne...
cize, neprijdu nuklearne zbrane... kdeze, tie su moc nakladne... vzdy sa premnozenie ludi riesilo hladom, vzdy... najlacnejsie a najefektivnejsie.
Takze na to sa treba pripravit. Pitna voda a jedlo, to bude problem cislo jedna blizkej buducnosti.

milli11

Toto je len moj vymysleny scenar, ako sa to moze skoncit. Skratena verzia.

Svet skonci v 3. svet. vojne. Navzajom na seba staty vypustia jadrove zbrane a vsetok zivot aj ludia zahynu. Stane sa to 21. decembra tohto roku. Vsetci skoncime v nebi a ti, ktori sposobili tento konflikt, vojnu, skoncia v pekle.

Ale mozno sa nic nestane, konflikt sa zazehna. A bude nadalej pokoj a budeme riesit ine, mensie problemy.

milli11

Hej, davali uz ajv oficialnych novinach o Syrsko-Tureckom konflikte.

A vraj je mozne, ze vo vojne sa mze ocitnut aj Europa.

Som zvedava, co povedia teraz ti, pre ktorych som bola len konspiracny blazon. Nemyslim tu, ale v realnom zivote.

Ja fakt nechapem, ze ked si ti mocni tak chcu zabojovat, preco sa nestretnu niekde v krcme a tam sa sami nepobiju? Preco do toho musia zasiahnut nevinnych? A oni to riadia z bezpecnych ukrytov.

milli11

Ja som skepticka. :((( V decembri minuleho roku, 2011 som sa youtube nasla jedno video. Bol tam rozhovor moderatora s jednym starsim chlapikom
, ktory pracoval pre elitu (tajni mocni tohto sveta, ktori hybu politikmi a vladami statov). Vravel, ze ma vycitky a chce nam nieco prezradit z toho, co sa tam dozvedel.

Vraj v r. 2012, do pol roka bude pokoj, ale v septembri alebo oktobri sa pokusia vyvolat konflikt. Vraj by chceli v Irane, ale ked to nepojde, tak mozno aj v Syrii.

Je oktober...