Ubijanie informaciami o 3.sv.vojne

Slecna A.

nie, niee...Ja pouzivam len kresadlo, ale chalani sa ucia uz finty rozne :) Vravim, je toho vela na nete, takze treba skusat, hladat....celkom fajn su aj dokumenty na Discovery o preziti, treba prosto cerpat, odkial sa daaa

lost

alebo by som mal realnu, normalne legalne a dal by som im nejaku kopiu :D napodobneninu .. mozno nebudu mat cas overovat seriove cisla a tak :D

arriva

Sak ešte nedávno sa pravalo v studenej vode v potoku. Pamätám si aj babku, jak prala normálne v drevenom koryte a mala tu rasplu či ako sa to volá. A to neni len že pár tričiek ale šaty celej rodiny, obrusy, periny, deky. A mydlom. Máš co robiť celý deň. Mraznicka v zime v snehu. V lete v komore chladnička, mraznicka asi nikde. Mäso sa v lete asi jedlo len sem tam , aj to len hydina.

lost

a prave preto este nemam zbran.. lebo to nic neisti, jedine tak "mimo zapis" nejaku, lenze to je trochu riskantne :) ak by som nebyval v byte, dalo by sa o tom uvazovat..
rozmyslal som napr aj nad kusou atd :D lenze to je nanic.. teda mozno nieco pomoze, ale asi velmi malo :)

Slecna A.

Lost, mne je uplne jasne, naco tie zbrane maju :D A je mi aj uplne jasne, PRECO im ich vo velkom brali...A keby sa to dialo u nas, neviem neviem ci by si obstal s vyhovorkou, ze si ju stratil...:D :D ale za pokus to stoji

lost

hej, treba sa ucit, kym sa da :)

skusali ste niekedy zapalit ohen bez modernych pomocok? :)

ziadne kresadlo, nic take :))

lost

Slecna A.

a na co myslis ze maju tie zbrane? :D

aby sa ubranili :P

povedal by som, ze som zbran stratil, alebo mi ju ukradli, alebo uz som ju pred 5 mnutami nekomu odovzdal

a ked by odporovali, tak by som im ukazal, ako moja zbran funguje..

Slecna A.

lost, najblizsie sa chystame bludit po horach aj teraz v jeseni, ked bude chladnejsie...len zhaname vhodne veci na to. Treba vyuzit to, co teraz je a co pak nebude ;)

lost

hmm, pekne :D
lenze co ak by netiekla tepla voda? :)
resp by netiekla ziadna voda? :)

i ked ak je v blizkosti rieka, tak vyhoda :) v byte by to bolo otrasne :D