Ubijanie informaciami o 3.sv.vojne

Slecna A.

Maoam, ak si precitas vsetky moje prispevky, pisem o tom, ze som si zitie inak ako vy uz skusila...ked som sa musela sama uzivit a podobne :) Citaj pozorne.

Maoam

ja som minule musela prat rucne, lebo bol problem s prackou a to bolo fakt len par veci a som sa teda nadrela :DD normalne som sa zapotila :DD

Slecna A.

dakujem maoam :P

Inak, najhorsie bude, ze ti, ktori maju zbrojny preukaz (cize evidovanu zbran), budu medzi prvymi, ktorych navstivia taki pani, zaklopu na dvere a budu chciet zbrane vziat....Aj v amerike sa to dialo, ked si ludia po nicivom tornade chranili vlastne obydlia pred rabovackami...

Maoam

Slecna A., no asi by si bola prekvapena, ze by to bolo dost narocne tak zit a najmä zvyknut si na to :D, hlavne ak si doteraz zila v komforte zvyknuta na elektrinu, teplu vodu z kohutika, kurenie, PC, telku, nakupy v supermarketoch..

Ja viem z rozpravanie starkej, ako sa zilo, ake to bolo + ked som bola mala, bola som casto u babky, ale vtedy uz ficali na elektrike, ale este bolo bezne, ze ludia mali dreveny zachod na dvore :D a to bola ina pecka ist v noci dolu dvorom :D, ludia to casto riesili tak, ze curali do vedra pri posteli ;D a pranie na potoku v ladovej vode tiez nebola ziadna sranda, jedli co dopestovali, dochovali, v chudobnych koncinach toho vela nebolo..hlavne bola velka zima.

lost

hm, no ok, ale uz len to, ze isli stopom, kazi cely vylet podla mna :P
co by robili, ak by nemohli stopovat?

ja som myslel take hardcore testy skor :D
napr:
ja, noz, priroda..

ziadny stan, ziadne teple oblecenie na extremne vykyvy pocasia..

filtrovanie vody, pristresok, lovenie potravy (zberac-style nevydrzi naveky), to chce sialene nesmierne skills a skusenosti a prax..

to sa neda len tak :) bavi ma toto uz takmer 1 desatrocie, ale zatial som sa na take nedal :D ale dal by som sa

lenze tam je miliard premennych, napr: teraz mam istotu, ze mam tam niekde doma radiator a kedykolvek sa vratim, lenze.. potom, po apokalypse.. tam mi staci 1 mala rezna rana a mozem zomriet na nasledky infekcie a podobne..

preto som najskor pisal negtivisticky :) jasne ze clovek v nudzi spravi hocico, aby prezil.. (tj. zozenie jedlo akymkolvek sposobom v prirode, nech su to hoci aj cervy a podobne srandy :D )