Ubijanie informaciami o 3.sv.vojne

Slecna A.

kabel, to si napisal velmi dobre...Ja sa napriklad svojim sposobom tesim na "navrat k prirode"...naucit sa prat ako to kedysi robila moja babka, naucit sa uvarit caj z byliniek, vyrobit si syr, mydlo, prasok na pranie...Celkom sa na to tesim :)

kabel

Maoam, clovek to cele pozoruje a ma pocit, ze nepatri k tomu istemu zivocisnemu druhu. Ale casom sa nauci reagovat a predvidat ich reakcie a prezit :-D

Maoam

najmä ich tendenciu nicit, vsetko zdrave, krasne, hodnotne, fungujuce, rabovat, drancovat, vyuzivat, zneuzivat, parazitovat, utlacat

cest vynimkam

kabel

je to uplna devastacia zivota a ti ludia to nevidia..malokto ma pracu, ktora ho naplna, vacsina robi bud nezaplatene, alebo podradne prace len kvoli tomu, aby si mohli kupit umely chlieb, umely televizor, umely najnovsi mobil, umele riasy a mnoho inych umelin a este zavidia tym, ktori tych umelin vlastnia viac ako oni. Umely svet na FB, umeli "priatelia", umele totoznosti, umele hranice krasy a vkusu, umele farbicky a umele zvuky vsade okolo. A potom tento synteticky clovek pride raz do lesa a ma pocit, ze je na Marse a ze chce zomriet, pretoze nicomu nerozumie.

Slecna A.

Uz sme tu minule mali diskusiu na podobnu temu...No co...caka nas hromadne stahovanie sa na dediny. Ludia, ktori tam uz teraz ziju sa budu mat po pade penazi omnoho lepsie ako ludia v meste. Zvycajne uz teraz maju dedinski ludia zasoby dreva (my a nasi susedia urcite), mame svoje pole, kde si mozme cosi dopestovat. Zvieratka chovala naposledy moja babka, ale planujeme ich opat zakupit. Lenze co ti v meste? Uzivia sa bez pody a dobytka. Asi nie...Ked peniaze prestanu mat hodnotu, padne doprava, telekomunikacie, vtedy sa zacnu rabovacky, a vlastne "vojna medzi nami". Nuz a ten kto sa na to uz teraz pripravi, bude sa mat o cosi lepsie ako ti, co zostanu nepripraveni.... :)

Sejla

môj uplne najvačší sen je kúpiť si malý domček s velkou záhradou s vlastnými plodinami, niekde pri anglickom pobreží, hlavne ďaleko od prašivého Londýna a masy ludí, naďalej si rozširovať 3D knihovňu a po večeroch si čítať na pláži a mať všetkých a všetko hlboko v paži..
Ale neviem, či to ešte stihem.