Znova o fibróme v prsníku

llek

Zase tie monology,bla bla bla. Treba sa drzat temy, teda ze co sa dotycna pytala. Moj mozog nechaj na pokoji. Ja len tolko, ze sa vyjadrujes este aj k leziam v prsnikoch a to si pacientku ani nevidel ani si tie lezie nehmatal. Mozno by to chcelo trochu viac skromnosti aj z tvojej strany.Toto totizto nema nic spolocne s alternatovnou ci nealternativnou medicinou, to je diagnostika a riesenie hmatnych a nehmatnych lezii v prsnikoch.

RNG

Llek a zase niekdo ma mozog umyty jednostannymi informaciami medickeho monopolu, kontrolovaneho zaujmami najma farmacie, ale aj samotnymi lekarskymi spolocnostami, ktorych hlavna uloha je dat lekarom , teda aspon tu v USA, co najvyssie prijmy. A dari sa im vyborne od 1920tych rokov, ked lekar zarabal menej nez inzinier, dnes zaraba vyse 4 nasobok v priemere.
A to vsetko len pre organizacie, ktore ich trenuju od zaciatku na medickych fakultach, ako spracovat zakaznika, predpisovat drahe lieky, ktore adresuju symptomy chorob, ale nie nevyhnutne ich vyliecit.
A slovenka medicina to pekne kopiruje, zialbohu.Hoci prijmy lekarov tam su zalostne, v porovnani s ostatrnym svetom, a pripustim, ze dokonca casto ich vedomosti k tej podla nich jedinej medicine su casto aj vyssie, ako bezneho lekara v USA.

A ja, ked tu uvediem metody inych lekarov, ktori maju ine metody nez organizovany lekarsky monopol som samozrejme okamzite OSOBNE napadnuty,a to len za to, ze som tak drzy a odvazim sa sem uviest spravy lekarov, ktorych si monopol nepraje.
A to su lekari, co maju nevidany uspech v lieceni, nie len adresovzni symptomov, a venuju sa aj predchadzaniu chorobam, tj aj celkom zdravym pacientom, ktorym odporucia rozne doplnky na PREDIDENIE roznych zdravotnych problemov a predlzenie cinorodeho zivota.
Nuz ja sa ich rad drzim a veru dnes uz miliony ludi v USA, a zaslo to tak daleko, ze sa medicky monopol zaktivival, a snazi sa za kazdu cenu toto znemoznit rozsirovanim dezinformacii, lzivych tvrdeni a podobne , namierenych proti silnejucej a uspesnejsej konkurencii.
Kedze v USA medicky priemysel tvori az vyse 17.5% hrubeho narodneho produktu, mozu si dovolit kupit tlac, televiziu a vydavat stovky miliard dolarov na zabezpecenie pre nich sucasne velmi vyhodneho stavu
Ale zialbohu, je to na ukor pacientov.
Ci uz financne, alebo zdravotne

llek

Proste je to chir oddelenie, prides tam, odoperuju ta a ides domov. Kazdy den sa prijimaju pacienti a ini sa zase prepustaju. Podstatne je, ako sa vykona operacia - v OUSA urcite dobre.

llek

Vidim, ze pan rng ma uz aj internetovau prsnikovu ambulanciu. Ludia sa cele roky vzdelavaju, aby vedeli co robit so zenami s roznymi nalezmi v prsnikoch, niekto to zvlada lavou zadnou cez internet, bez histologie bez mamografickych snimkov,bez sonografie, bez pohmatu.

RNG

Telo tvori rozne "smetne kose" , ked nema dostatok enzymov na odstranenie roznych latok. Doplnky enzymov a jodu, ktory sa podiela na vyrobe enzymov, okrem ineho, mozu tie nefunkcne tkaniva odstranit, operacie na to nie su nevyhnutne.
Niektore "smetne kose" su aj hormonalne zavisle, preto si treba hladiny hormonov napravit, na to su rozne doplnky, najviac ucinny je asi mexicky yam, tj vlastne jeho ucin na zlozka, Diosgenin, ktorej treba brat aspon 200 mg.
Pomaha aj black cohosh, damiana, pupalkovy olej, mozno aj zensky adaptogen, Dong Quai/angelika cinska.
A pripadne odporucam brat aj I3C(600 mg) alebo DIM(200 mg) na znizenie alebo dokonca odstranenie pravdepodobnosti, ze sa v tych smetnych kosoch vytvoria rakovinne bunky.