Moj muz zaraba vela a mne nic neda

Príspevok v téme: Moj muz zaraba vela a mne nic neda
smutna"

Neviem, komu sa zdoverit, tak pisem sem, moj muz je bohaty, ja som nezamestnana, obcas si kde co privyrobim brigadami, ale nedari sa mi najst normalne zamestnanie, mam strechu nad hlavou, mam co jest, ale na vydavky typu kozmetika, lieky- mi davaju moji rodicia. Neviem, co mam robit, nikto z jeho znamych a kamratov by neuveril, ze on je takyto, kamarati ho zboznuju, najhorsie je, ze kwd som sa dnes o tom bavila s mojim dospelym synom, tak mi povedal - mami, ale co vlastne chces, ved mas kde byvat, atd. a robotu by si si mohla usilovnejsie hladat...takze ani deti mi stranu nepodrzia. Na dovolenky ma vezme, aj saty mi kupi, ked ma dobru naladu, ale ja by som chcela, keby mi tak mesacne dal 100 eur, ze tu mas len tak...naco su mi znackove saty, ked chodim nacierno mhd...

Sejla

no ja mám pocit, že ty od nás ani nechceš nejakú radu na riešenie situácie, či objektívny názor, ale si spoločne s nami chceš na neho ponadávať... he?

smutna"

Magy- ale ved to mam pisat o tom, ze ano, bavime sa o detoch, ano- kazdodenna bezna komunikacia medzi manzelmi, vsak ako v kazdej rodine,co bolo v praci, co budem varit na veceru, neviem, co chces, aby som napisala, ja som sa s nim vzdy snazila komunikovat, pytat sa ho, ako prezil den, to, ze on je dobry herec a mohol si vzdy povymyslat, to uz neviem
ale nebavili sme sa nikdy o peniazoch

Magy

smutna - jak nevies co odpovedat? ved sme dali priame otazky. potrebujes prekladat zo slovenciny ich vyznam?
komunikaciu manzelov si, pri vsetkej ucte k roznym nazorom na vztahy, komunikaciu a sukromie, nepredstavujem o tom, ze by mala zacat a koncit "vacsinou riesili jeho ulety s kamaratmi". mam na mysli VASE kazdodenne problemy ohladom rodiny a starosti okolo nej, deti...

smutna"

Rada by som odpovedala, ale neviem co :(Nuz za tie roky sme vacsinou riesili jeho ulety s kamaratmi, ale to tu nechcem pisat a na vychovu deti som vlastne bola sama.
Proste je medzi kamaratmi, ktori zarabaju ovela viac ako on, vsetci su rozvedeni a bohuzial masiruju mojmu muzovi hlavu a

Magy

smutna - ja netvrdim, aby si bola na sperky alebo drahe veci ci dary. miesas sem uplne irelevantne veci. pytam sa (a nielen ja), aka bola medzi vami komunikacia, lebo sa zda, ze vlastne ziadna.

Lulu2011

zvlastne, ale tak kazdy to ma inak, napriklad ja doma platim vsetky ucty, vsak som doma, tak mam toto na starosti, vzdy som vedela, aky ma muz prijem, proste som to ani riesit nemusela, v manzelstve si myslim, ze je blbost toto tajit, je ine sa pýtat cudzieho

smutna"

Fakt som sa o peniaze nestarala,starala som sa o deti, domacnost, on je ekonom, on spravoval ucty, preco je to dolezite? Nezistovala som, kolko zaraba, vzdy som mu verila, nie som narocna, nikdy som ani nebola na sperky a tak- teraz aj lutujem.Takze vypisy z uctov som nikdy nepozerala, az teraz, ked som sa dozvedela o jeho prijme

Lulu2011

som sa uz prihlasila na ucet...

no fajn a pride domov a o com sa bavite? prituli sa k tebe pod deku k telke, alebo zase si zije kazdy svoj zivot? je mily, ci nevrly...aku mate komunikaciu medzi sebou?