Zamilujem sa ešte niekedy?

Príspevok v téme: Zamilujem sa ešte niekedy?
nevediaca

Ahojte..myslíte, že sa človek dokáže ešte niekedy zaľúbiť keď sa v živote niekoľkokrát sklamal? Keď bol veľmi a hlboko zamilovaný??? Mám len 23, no chýba mi spriaznená duša, aj keď som celkom spokojná sama, no s láskou je všetko krajšie a baví ho robiť všetko, aj úlohy a prekážky sa potom prekonávajú oveľa jednoduchšie...a posledné sklamanie ako keby vo mne niečo zanechalo a neviem sa preorientovať na nikoho iného..a keď tak pozerám, všetci chlapi podvádzajú..majú vzťahy a ako keby nič, píšu a flirtujú s inými, čo sa v dnešnej dobe dá v pohode vykonať a zakryť...ja fakt strácam nádej, že raz príde nejaký princ na bielom koni...niekto, kto by ma okúzlil, niekto, koho by som okúzlila ja a vzájomne by sme si aj vyhovovali a boli verní...znie to, že je to tak málo a pritom je to tak veľa...neviem ani kde by som mohla vôbec niekoho stretnúť, diskotékové typy nechcem a v našom meste už poznám asi každého, je to malé mestečko...:(( ako to je? radšej chodiť s niekym s rozumu?

prowler

nevediaca: ja som z juzneho zemplina :) ty si odkial ? vysetrit preco ? nepripada mi to, ze potrebujes vysetrenie :)

nevediaca

prowler však to :) a ty si odkiaľ ak smiem vedieť teda?? No nič, asi by som si mala ísť dať vyveštiť :DDD že čo ďalej :D

prowler

nevediaca: s tou zoznamkou to tu uz bolo skusane viackrat, a nemalo to ziadny efekt :)a ten zakon schvalnosti funguje ako svajciarske hodinky, keby ine zakony tak fungovali :D

nevediaca

ach jaj chlapci, no povedzte čo budeme ďalej robiť?? :) prečo musí existovať ten zákon schválnosti, že kto sa páči mne, tomu sa páči niekto iný a naopak..vždy niečo..aj teraz by som nemala problém vybrať si z chlapov, ktorí ma oslovujú, no všetko by to bolo na silu, ani jeden ma nepriťahuje, ani nič...čo tu už ozaj máme založiť zoznamku slušných ľudí čakajúcich na lásku alebo čo :DDD

unknown89

hh .. asi tak ... minuli zivot sme si asi dostatocne uzili :) teraz nam ostava troska trpkej samoty okostovat ....

prowler

unknown89, ja uz na to vsetko prestavam verit, dobry, zly, citlivy, hovado, sam sebou a nikdy nic... a nemal som pocit, zeby sa niekto zalubil do mna... no asi som bol v minulom zivote riadna svina :D