Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Gastroendoskopia

Príspevok v téme: Gastroendoskopia
Lucia152

Už vyše roka chodím na hematológiu, zistili mi len trompocitopéniu a anémiu. Lenže doktorka chce vedieť prečo tak ma posiela po všelijakých ambulanciách a mám taký pocit že sa nevyhnem ani gastroendoskopii. Už to príliš dlho spomína veľa doktorov. Dosť sa toho obávam. Síce som pred dvoma rokmi absolvovala bronchoskopiu lenže to som bola v úplnej anestéze a pochybujem že mi ju pri gastre dajú tiež. Robí sa to ambulantne? a je to také strašné ako si to predstavujem? Čítala som už o tom dosť na webe a čím ďalej tým mi to príde desivejšie :D ak máte niekto osobnú skúsenosť tak povedzte

panča

prestan badat po nete..ak to vysetrenie potrebujes, tak sa riad iba radami lekara.Ak povie, vsetko je Ok, len den pred vysetrenim od 17.00 nejedzte, tak to urob a neries.Su ovela horsie vysetrenia a ludia na ne chodia, bo musia. Zlom vaz...naozaj o nic nejde

muc

absolvovala som ju celkom v poho uz 4x. ak sa budes riadit pokynmi lekara, ani sa nenazdas a bude po vysetreni. samotne vysetrenie trva cca 1 minutu.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.