Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechutenstvo kvôli depresii

Príspevok v téme: Nechutenstvo kvôli depresii
Meretseger

Toto síce nie je to, čo by ma trápilo najviac, ale kvôli depresii, ešte úplne nepoliečenej, nie som schopná dostať do seba viac než úplné minimum jedla, do ktorého ma nútia kvôli diabetu. Už som schudla min. 3kg, ktoré iste opäť naberiem, akonáhle začnem normálne jesť, možno ešte niečo k tomu. A nechcem opäť upadnúť do depky kvôli tomuto. Nejaké rady, ako sa premôcť, kým zaberú tie mizerné AD? Čo asi ešte potrvá, ako tak sledujem.

Mimulus

Ak by ste mi dali trošku toho nechutenstva tak si ho veľmi rád vezmem. Ja mám totiž skôr opačný problém.

modracik

Meretseger,ak by si chcela dostat chut do jedla, tak Ti poradim vyzivny koktejl, pomocou ktoreho dostanes do seba vsetky potrebne vyzivne latky, mineraly a stopove prvky, ktore organizmus potrebuje.Ludom, ktori boli v rekonvalescencii a nechutilo im jest, to pomohlo a aj pribrali pocas uzivania.Napis mi na meil, ak chces vediet nazov pripravku a kde ho objednat.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechutenstvo kvôli depresii - Fórum - ZDRAVIE.sk