Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tak kde je vlastne pravda?

Príspevok v téme: Tak kde je vlastne pravda?
monika1605

docitala som sa tu aj na este jednom fore ze vitamin C zuzje cievy, na ostatnych strankach vsak o nom pisu ze prave napomaha pruznosti ciev a predchadza sa s nim pred aterosklerozou. ako vlastne tento vitamin funguje. a ako funguje v jednorazpvych vysokych davkach ked sa vraj s nim predavkovat neda?

ide prakticky o to ze som dostala menzes a chcem si ho zmiernit alebo zastavit z dovodu odchodu na dovolenku, prisiel necakane takze dopredu som si to regulovat nevedela inak by som zasla na zenske. znama mi poradila zjest pol kyla kyslej kapusty vraj sa mi zastavi hned a do toho ma pridat aj citron. cize prakticky sa predavkovat Ckom, len sa po tychto "radach" na forach bojim, ked som sa docitala ze stahuje cievy aby som si tym nejak neublizila.
Vie niekto seriozne poradit ci je to nebezpecne?

arriva

Kludne si daj. Efekt je ale otázny. Áno malo by to sťahovať cievy, ale to len dočasne. Určite si neublížis, naopak vitamin C tí môže len prospieť.

Deria

vitamin c naopak stuzuje cievy, aby si zachovali svoju elasticnost. ze je skodlivy je blbost a este k tomu ho uzivas v prirodnej forme. co sa tyka toho menzesu, neviem. ja by som sa nikdy nepokusala moj cyklus narusit a to nicim. v kazdom pripade sa kapustou a citronmi nepredavkujes. inac, vitaminmi a mineralmi sme vsetci podvyziveni.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tak kde je vlastne pravda? - Fórum - ZDRAVIE.sk