Som iba cislo

Príspevok v téme: Som iba cislo
Lubka32

Dobry den, prosim Vas o radu v mozno banalnom probleme, ale trapi ma to. S priatelom sa pozname uz tri roky, ale intenzivne sa stretavame od marca tohto roka. Boli sme spolu na dovolenke, travime spolu cas podla moznosti, nakolko nebyvame spolu. Pri jednej navsteve u neho doma odisiel a ja som si nevedala najst mobil. Napadlo mi, ze ved sa prezvonim z jeho telefonu. Zostala som dost zaskocena, ked som ako posledne volane nenasla svoje meno, len cislo. Ostane volane uz vsak mena mali.Mala som sto chuti pozriet si napr. sms, ale hrdost mi to nedovolila. Po navrate som sa maximalne pokojne spytala, preco nemam meno, odpoved bola, ze ved mam take lahucke cislo, ze on ho rad vytukava! Pred tyzdnom som opät robila paniku, ze som si zabudla mobil tak ma isiel prezvonit a vsimla som si, ze opät vytaca moje cislo po cisliciach. Neviem co si mam o tom mysliet. Mame obaja dost rokov, necakam,ze budem mat meno ako lasenka a podobne, aj ked by ma to mozno potesilo :) Dnes sa mame stretnut a ja neviem, ci sa k tomu mam vratit a spytat sa alebo to jednoducho nechat tak.

Maoam

pisala, ze jej vola niekedy z ineho (mobilneho) cisla a ak si spravne pamätam, chlapec ma dva mobily

no uvidime, co napise

*iskierka

ale je mozne, ze ak by sa to tykalo priamo mna, tak by mi to vadilo tiez :D clovek kym nezazije, nevie... skor by ma stvalo, keby nenapisal, nezavolal... uz to ci som cislo alebo meno, by ma asi netrapilo...asi :)

Maoam

ja si nemyslim, ze chlapec ma problem s modernym mobilom, nemyslim, ze by bol taky nezdatny

ale vsak uvidime, co sa z toho vyvrbi

*iskierka

preco? preveze som len povedala, ze teoria, ze ma pracovny mobil je podla mna neuspesna :D
a nevidim fakt nic viac za tymto celym :)

*iskierka

ee, keby mal pracovny urcite by to povedal
ked dokazal priznat, ze je mu lahsie to cislo vytukat spamati, tak ak by bola pravda, ze ma i druhy mobil, tak co by mu branilo v tom, to tiez povedat?
hej a vypichla som to na com som sa pobavila, tak odpustte no boze, ze ste ma rozveselili :) (konecne sa to dnes dakomu podarilo :)
maoam, ale aj tie najcastejsie vytacane kontakty, kym najdem..ajajaaaj, asi som magor na dotykove telefony :D