Mám jej dať ešte šancu?

Príspevok v téme: Mám jej dať ešte šancu?
Matúš

Ahoj.Mám taký problém a potreboval by som poradiť lebo sám neviem čo mám robiť.Budem mať 18 a moja bývalá priateľka má 16.Boli sme spolu 2 roky bolo všetko krásne medzi nami samozrejme niekedy tá hádka ale vždy len kôli maličkostiam.V poslednom čase pred rozchodom nám to nejak neklapalo hádky boli na dennom poriadku.Ona navrhla pauzu,s čím som nesúhlasil ale napokon som jej vyhovel.Boli sme niekoľko dní bez seba a chýbali sme si.Myslel som že je všetko na dobrej ceste aby sme sa dali znova dokopy.Stále mi písala ako chce byť so mnou a ako jej chýbam.A potom som sa dozvedel že sa počas tej pauzy bozkávala s iným.Samozrejme som nechápal prečo to urobila ked sme mali iba pauzu nebol to úplný rozchod.Povedala že nevie čo chce a že nechce nikoho.Už raz sme sa kôli podobnej veci rozišli ale vrátili sme sa k sebe.Bolo jej to ľúto a povedala že viac sa to nestane.Začala mi zase písať že ma chce ale pritom flirtovala si ďalšími chalanmi.Veril som jej a ona ma znova sklamala a spôsobila bolesť.Stale ku nej niečo cítim a prosím o radu že či jej mám dať este šancu bojím sa že to spraví znova neviem jej už tak veriť.:( Nechcem sa znova sklamať ale viem že ju stale chcem lebo s ňou mi je najkrajšie ale neviem čo mám robiť prosím poraďte. Ďakujem

winki

Matuš zo začiatku určite je lepsie pretrhnuť vazby. Po čase keď sa tvoje city k nej ustália a budeš sám sebou....tak budiš možte byť kamoši. Ale hned po rozchode sa to nedá.

Matúš

viem,že keď sa nechcem znova sklamať ale viem aj že ju stale ľúbim preto neviem čo mám spraviť.vždy keď ju náhodou stretnem tak sa mi premietnu všetky naše spoločné chvíle neviem sa toho zbaviť asi to chce len čas...

xxxy

Ja keď som začala chodiť s priateľom mala som 14, on o 3 roky starší. Ale vyburovala som sa s ním. A raz keď som ´´nevedela čo chcem´´, tak som sa bozkávala s iným. On mi to odpustil a boli sme spolu aj naďalej ešte 2 roky. Pred 18kou som sa dala dokopy s mojím terajším priateľom, ktorý je odo mňa o 7 rokov starší a sme spolu už skoro 7 rokov. A boli z mojej strany pár krát opäť pochybnosti o tom, čo chcem, alebo nie. Ale pauzu sme nemali.

Ide o to, že ona asi fakt ešte nie zrelá na vážnejší vzťah. A ty, ak chceš mať pri sebe osobu, ktorej môžeš veriť, tak to nechaj tak.

Láska nie je hra - keď ťa nebaví, tak ju vypneš.

Magy

Matus - ste este deti. obaja. a ona zjavne nema a mozno ani nechce zatial riesit veci ako zodpovednost, spolahlivost, vernost... chce zit a sama nevie co by chcela. na jednej strane teba, lebo ta uz pozna, a to jej dava urcitu istotu a pocit bezpecia, na strane druhej si chce uzivat, hormony su hormony.
lenze jedna vec je uzivat si a druha vec je zaklad povahy cloveka. a ten sa privelmi nezmeni. ak ti sustavne klame a jej sluby maju asi taku vahu, ako sluby politikov, tak to je lepsie tu docasnu pauzu zmenit na trvalu a nech si slecna ide za hlasom svojich hormonov. a ty si tiez uvedom, ze mas len jednu hrdost a nech je tvoja priatelka aka chce, nebude ti po nej sliapat!!!
kazdy sa ma pravo potknut a spravit chybu. a ma pravo na odpustenie. ale ak to robi opakovane, je to umysel alebo vylozena hlupost.

Leela333

Hovorí to, lebo ťa má rada a už je na teba zvyknutá, lenže zároveň si uvedomuje, že je mladá a ešte sa možno nechce viazať na jedného muža. Búria sa v nej veľmi protichodné pocity, chápem ju, ale radím ti to úplne ukončiť. Možno fakt o pár rokov sa zase stretnete a skúsite znova, ale teraz to bude takto pre vás oboch najlepšie. Ona sa "vybúri" a ty si nájdeš takú, ktorá má už pubertu za sebou. Alebo si uži slobodný život, veď aj ty si ešte dosť mladý ;-)

Matúš

Stále mi hovorí že ma chce a že jej mám odpustiť a že sa bude snažiť.Ale ked sa snaží tak to je este horšie robí ešte horšie veci ako robila a sústavne mi klame :(