Daju sa premoct 3 zavislosti naraz?

Príspevok v téme: Daju sa premoct 3 zavislosti naraz?
xyhy

Takze,doteraz som bol tuhy fajciar,alkoholik a tvrdy gambler, rozhodol som sa tomu dat stop, je to uz dva tyzdne co som nehral a nepil, od vcera nefajcim.. Je to tazky boj,abstaky z toho vsetkeho su hrozne,potim sa a klepem ,nedokazem ani komunikovat.. Minuty su pre mna hodiny.. Da sa skoncovat s troma zavislostami bez odbornej pomoci naraz natrvalo? Snazim sa byt co najsilnejsi,drzte mi palce

lost

ale bol som sam zvedavy ake to bude..
ale pohodicka, klidek, tabacek :D
proste paci sa mi ze som nemal problem sa odtrhnut od zavilosti NA INFORMACIACH :D
ziadna ina zavislost nemoze byt silnejsia proste :)
kldune by som si dal par davok tvrdej drogy alebo kombinaciu/mix viacerych a potom len tak chladnokrvne s kamennou tvarou prestal :D
hahahah :D
no co uz, nemozem za to ze som tak dobry :P

lost

no vahal som ci prist alebo nie :D

v pohode..

prvy den divne, druhy abstaky, treti a nasledujuce uplna pohoda..

len som mal straaaasne vela casu

a nemal som informacie :D lebo nic som necital (len rozne drobnosti na inych forach pre zivot dolezite otazky a odpovede), ani tv nepozeral (okrem discovery a serial lost som dopozeral)

:D

lost

Pozri sa, co na mna ustavicne kuka a co ma cely den pokusa :D
lostlost.eu
plno stranok, ono to odtial nezmizne, to je nejake ze posledne navstivene, ci najnavstevovanejsie ci tak..
lostlost.eu
ako vidis, 8z9 stranok je trolovatelnych a su fora, kde sa da prispiet :D jedine ten google sa tam nejak nahodou dostal :D
cize nekliknut ani raz na jedno z tychto za 2tyzdne, to bude:

cache.blippitt.com