Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomôžte svojou skúsenosťou schudnuť

JessicaI

Lenka15945

mam 44rokov a chudnem od septembra 2012. Mala som povodne 106kg teraz mam 95,8kg. Jem normale 5x denne ale male porcie a zdravsie... vyprazane a sladke len vynimocne. Pijem vela vody. Cvicit som zacala len trosku pred tyzdnom. Asi 5druhov cvikov po 10x. Inak sa snazim viac pohybovat a prechadzat. Vaha id edolu pomali ale ide...

Mimulus

Ja som to už do niektorej témy písal ale... 6 litrov granka s mliekom denne v priebehu 3 - 4 mesiacov. Ale nič iné - maximálne jedno jablko alebo vodovú polievku. Piť sladké nápoje. Mne osobne sa podarilo v priebehu tých 3 mesiacov zhodiť 12 kg, ktoré som už nikdy nenabral, pretože cez diétu som nerobil nič a keď som potom začal tak sa ani pribrať nedalo. Určite však vynechaj pečivo!!!

Kindervajko1

Mne veľmi pomohlo (a to som ani nechcela schudnúť), keď som začala skúšať bojovať proti akné stravou... Vysadila som všetko biele pečivo (rožky,chleba,žemle...), mliečne výrobky (jogurty, maslo, nátierky... Všetko všetučko kravské mlieko), sladkosti - čokoládu, cukríky... a iné nezdravé koniny :D... Čo ma napadá tak napr. Wafle, syry, alkohol, fajčenie,.. Asi by bolo skôr namieste napísať, čo som jedla :)... Tak kravské mlieko som nahradila sójovým, ovseným a ryžovým mliekom, konzumovala som hlavne ovocie a zeleninu, pšeno, a hlavne zásadité (alkalické) potraviny... Skúste si nájsť na nete,.. Mne tým, že som jedla len takúto stravu chutilo aj trošku menej jesť a tým že som nepríjmala žiadne tuky a cukry som za mesiac schudla asi 5 kg... A ak som mala chuť na niečo mimo alkalických potravín, kľudne som si dala, len vše bolo BIO...

Dúfam, že som pomohla :)

katk

Ahoj vsetko si to vyzaduje pravidelnu. Vyvazenu stravu...vela vodicky....skus si nastudovat stranku -odkaz odstránený- ja som vdaka jej autorovi a jeho radam schdla 21kg.....teda zatial...a to od ...20.5.2012......tak vela stastia

Lenka15945

myslím že do toho treba určite zaradiť aj pohyb minimalne 3x do týždňa cvičiť aspoň hodinu a zabehať... len ja som zvedava na to ako schudli ostatní ja sa do toho chcem ešte len pustiť...

styx

ja jedavam rano ovocie, na obed kuracie prsia alebo syr - priloha len zelenina a vecer to iste. a mam pocit, ze nechudnem...

preco? :(

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pomôžte svojou skúsenosťou schudnuť - Fórum - ZDRAVIE.sk