Granule pre dospelých psov šteniatku?

dagmar12

raz za čas to neuškodi, ale inak by som im davala radšej granule, alebo konzervy, ktore su určene pre šteniatka.

Healthy818

súhlasím so @sivushiq, šteniatkovské budú mať určite zloženie pre lepší vývin,to netreba zanedbať, kupujte isto radsšej nejaké pre šteňa

simonka722

vyskusajte brit premium by nature, su aj steniatkovske junior a potom podla vahy plemena a maju aj konzervy ;)

tekvicka-micka

Ano, napr.brit si mozes pozriet, maju v ponuke od 4 tyzdnov a potom do roku, myslim ze to ma asi vyznams ohladom na ziviny a vyvoj

Mravcik

Určite nedávajte mladému psíkovi granule pre starých. Granule sú rozdelené kvôli obsahu živín. Každá veková kategória a veľkosť psa potrebuje iný pomer vitamínov a minerálov. Dokonca je aj rozdiel, ak máte staršieho psa vitálneho alebo neaktívneho. Ja odporúčam značku Ontario, my ich kupujeme na mall.sk , teraz môžete nájsť aj nejaké povianočné zľavy www.kodino.com a ušetriť

alicazazrak

šteniatku určite aj nejaké mňamky na odmenu, my kupujem Brit paté and meat, ohromne mu to chutí a podla zloženia je to aj kvalitné ;)

mala_sova

podľa mňa sa nič nestane, ale sama by som volila šteňacie, myslím tak do jedného roku? chápem, že ak máte viac psov, je pre vás jednoduchšie kupovať jeden druh granúl, ale tak si objednajte online jedno veľké balenie šteňiatkovských, nielen že je to výživnejšie, ale predsa len tie šteňacie sú menšie a asi aj chutnejšie pre malé :)

Konka

ak ich raz za čas, nič sa nestane, ale inak by sa mali granule a konzervy vyberat podla rasy psa a podla jeho hmotnosti