Granule pre dospelých psov šteniatku?

Budy

davate to psom a mačkam od narodenia, alebo od kedy sa doporučujem im to davat? A ktore su pre tak male zvierata najlepšie?

Heartino

našemu psovi davame granule, konzervy a občas dostane i klasicke jedlo čo my jeme, ale zase nie zbytky. Inak granule ma s lososom, alebo kraličim masom, tie mu chutia najviac. V poslednom čase mu ale davame aj klbovu vyživu, doporučil nam to veterinar

Bejula

granule britt su prave zname svojim vyvaženym zložením a rpoznymi prichutami. Od králila, cez zeleninu až po lososa. Hlavne su bohate na proteiny, co zdravy pes velmi potrebuje

plax

my sme nášmu šteniatku dávali brit monoprotein lamb, salmon a rabbit nakolko mu chutili a su take stavnate tie konzervy nie take tie lacne vysusene krmiva .. uplne super to je kvoli zlozeniu, cene a hlavne kvalite

Oksi

Môj pes papa iba suché  semilton.sk . Kupujem veľké balenia v obchode to je veľmi pohodlne pre mňa. Ale obávam sa, že takáto diéta môže poškodiť psíkovi. Môžem teda kŕmiť psa len suchým krmivom?

gabika123

Samozrejme, ze mu nedavaj granule pre dospelých psov. Majú iné zloženie vitamínov, atd., atd. Granule pre šteniatka obsahujú všetky potrebné látky, ktoré mladý pes potrebuje na vývin. A zvlášť je to dôležité u labradorov, ktori su viac náchylní na ochorenia kĺbov. Choď do kvalitneho chovproduktu a tam saa porad.hlavné nekupuj granule v kauflande, v tescu a podobných reťazcoch. Ja mám retrievera, ktorého som krmila len s kvalitným krminov a teraz má krásnych 13 rokov, co je u tohto plemená veľmi slušný vek.

FIlip377

vobec neodporúčam granule .. pes si niekedy nevie zvyknuť a potom to zbytočne stoji vela penazí aj majitela a hlavne vela vymýšlania zo strany psa .. odporúčam zdravu stravu rodina.zariadim.sk

rebarbora1970

Ja sa venujem chovu psíkov dlhodobo a máme s priateľom aj taký malý útulok pri dome. Mám skúsenosti, že aj niektorí moji psíci uprednostňujú granule pre dospelých. Veľa krát sa nám staalo, že aj niekoľkotýždňové sa dostalo k strave matky. Myslím si, že sa nič nedeje lebo zviera vytuší čo potrebuje. A napriek skúsenostiam som nie zástancom granúl preto sa ich nikdy nesnažím dávať ako samotné krmivo.
Psík má dostávať aj inú kalorickú stravu a nik ma nepresvedčí , že toto nahradia akekoľvek granule.
A tiež veľa záleží od značky a zloženia nutričných hodnôt granúl.

Maros ;)

Ale ja mam 4. mesačné šteniatko Nemeckého Ovčiaka a ona doteraz jedávala len granule pre šteniatka ... a v poslednom čase tie jest moc nechce ale radšej si dá tie pre dospelé psy ... tak neviem či jej mám kupovať pre dospelé alebo pre šteniatká ...