Otazka pre chlapov - S akou zenou by ste si vedeli predstavit zivot ?

Príspevok v téme: Otazka pre chlapov - S akou zenou by ste si vedeli predstavit zivot ?
lienkalienka

Mam na mysli, aka by mala byt zena s ktorou by ste to brali vazne (a nielen na jednu vec, ze :)) Povedzme, že vyzorovo sa vam paci, ale ake charakterove vlastnosti by mala mat? Co by mala robit, respektive nemala, a ake typy zien, alebo ich vlastnosti neznasate?
Viem ze odpovede budu odlisne, ale zaujimaju ma vase nazory.

A este 1otazka: Vadia vam kamarati vasich priateliek? Neziarlite ani trosku, alebo naopak, najradsej by ste boli, ak by mala len kamaratky?

Za odpovede diki :)

lost

ked napisem, ze je niekto teply, nemusi to zrovna znamenat, ze zije v reg.partnerstve, ale skor to, ze sa dobrovolne vzdava muzskeho sposobu zivota a je z neho metrosexual, extrogenmi omameny jedinec, ktory ak by sme ho nechapi na pospas osudu, zahynie do par dni.
este k tomu, ked vidim ako sa ohanaju vegetarianizmom..
v 40tke maju pivne brucho ako keby mali cochvila zomriet.
dnesny 20tnici maju menej sil ako 60tnici zaciatkom 20. storocia..
ziadna pevna vola.
same depresie.
samy alkohol..

atd..

Lulita

lost - aj ty sa nachadzas v tých 95% ? no ja neviem, kde si na tuto statistiku prisiel chichi

inak pekna tema, konecne bez nadutých blbých reci, zatial uprimna

Fero M.

Symapticka, ntelignentna, vtipna, sebestacna a cielavedoma. Nemusi byt vsetko na 100%, ale dobra zmes toho vsetkeho potesi. Hlavne bez cudesnych nalad kazdy druhy den, a bez depresii a podobne.
Na kamaratov ziarli vacsina ale ako pose fero1111 zalezi co kd nej mtori chcel alebk ako "dobre" sa s ktorym pozna.
Kamaratky nevadia a ani kavy s nimi.

Vzdy ide o to ako si dvaja sadnu a nemusi splnat vsetko kvazy dokonale.
Ale navod na to aka mas byt ti asi neda nikto :-) Kazdemu sa pavi a vyhovuje nieco ine

Mimulus

A čo sa týka kamarátov tak to vždy vadí!!! Ako jednej strane tak aj druhej - viac tolerancie a dôvery by to chcelo. Horšie je to s kamarátkami bez vzťahu nad 30 rokov ak nemá muž čas a permanentne je v práci :)

Mimulus

S takou, ktorá by ma ľúbila, s ktorou by sme boli jedna duša a ktorá by bola aspoň trošku inteligentná.
Chlap nepotrebuje mať navarené, oprané a upratané, ale potrebuje hlavne človeka s ktorým si rozumie. Čo má z toho ak má všetko a nemá sa s kým porozprávať???

lost

kamarati by mi nevadili :D

Dnes je 95% muzov homosexualov, tak co :DDDD

buhahaha

nie su konkurenciou !!!

vdaka bohu za taku retardovanu populaciu..

a vlastnosti ?

hlavne nech neblbne ze sa mala narodit ako muz, dnes je to u zien dost v mode..