Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo robím zle?

Príspevok v téme: Čo robím zle?
sajma

Ahojte. Už mesiac aj pol pravidelne cvičím, chodím do fitka kde behám cca 20 - 30 min a potom cvičím s činkami, 2x - 3x týždenne. Snažím sa aj pravidelne jesť a váha sa vôbec nepohla, skôr ide hore aj na centimetre sa zvačšujem.
Môj jednálniček vyzerá takto:
R - ovsená kaša (40g ovsených vločiek, cca 2dcl polotučného mlieka, škorica a tie tri kocky čokolády na varenie (cca 15g)
D - ryžové chlebíky so sojou (4 al. 6 ks) natreté Lučinou
O - slepačia polievka, kuracie na prírodno + ryža + obloha (reštauračná strava - denné menu, vyberám hlavne nevyprážané, nemasné, bezomáčkové jedlá, ale ktovie ako robia tú kuracinu...)
Keď prídem domov zo školy tak si dám len dáke jablko, slivku, nektarinku (max tie 2 kusky)

Čítala som tu príspevky že treba viac krát do týždna cvičiť, aj každý deň. Rozhodla som sa preto vstávať skôr a cvičiť tých 30 min na stacionári, som zvedavá dokedy ma to bude držať...

danielaaa

tak, ranajky relativne ok,
desiata, tam si daj ovocie,
obed fajn, kedze sa stravujes, restauracne,
no a teraz olovrant, skus zeleninku so sunkou, alebo cottage cheese, tunika, prevazne bielkoviny, po cviceni je tiez cottage velmi vhodny

xxy

no presne, nevidim olovrant, 1 kus jablka pre mna neni olovrant a vecera tiez v nedohadne. vo fitku ti moze vaha narast, lebo budujes svaly.

winki

Určite pridaj večeru...aspon vo forme čerstvej zeleniny.
A samozrejme vydrž po mesiaci výsledky neuvidíš pokiaľ si nemala veľkú nadváhu. TO, že si začala cvičiť ti sposobilo nárast svalov to je normálne. Po troch mesiacoch ti začne váha klesať. Ale dolezité su centimentre. Takže zabudni na váhu a raz mesačne sa meraj pás brucho stehná a tam uvidíš ubytok.

xdanielax

jes doobeda jes vela sacharidov a poobede nejes vobec. "len dake jablko" - v tom vidim chybu ja. Mas mat normalny olovrant a veceru.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo robím zle? - Fórum - ZDRAVIE.sk