Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žiarlivosť.. čo s ňou?

Betmanka

Ako dopadol vztah? je tomu uz vyse roka, co si zakladala temu, tak som zvedava. Boli to podozrenia, alebo....?! napis, co nove :-)

wendel

Betmenka, ano ja mám podobné skúsenosti, tiež som bola podvádzaná a odvtedy som proste viac podozrievavá ako kedysi..v poslednom vzťahu som mala k partnerovi napriek všetkému veľkú dôveru..a však náš vzťah nebol ku koncu ideálny a rozišiel sa so mnou sčasti aj kvôli inej žene..viem, že sa do nej vtedy zaľúbil, ale neverný mi s ňou nebol..po roku sme si našli k sebe opäť cestu, ale stále mi behá po rozume, že čo ak tam je niekto iný..aj dnes ráno, keď si zapol telefón tak mu prišli dve správy a mne hneď šrotovalo v hlave, že kto mu už len píše v noci..a pravdepodobne to bol len výpis z účtu alebo čo:(

Slecna A.

co so ziarlivostou? liecit...a vedome proti tomu bojovat, hned, okamzite ako sa schyluje k situacii, zeby si ziarlila. Neviem na co konkretne ziarlis, ale dajme tomu, ze na dake cudzie zeny. Ako nahle pride na ne tema a teba to zacne vnutorne zozierat, okamzite si povedz - dost a zacni o tej situacii premyslat inak. Pokial ti partner nedava ziadny dovod na ziarlenie, miluj a doveruj....

Betmanka

Ahoj, ja mám ten istý problém a tiež to vyzerá na ďalší rozchod kvôli tomu. Vieš prečo žiarliš? Máš na to dôvody, alebo jednoducho aj keď to klape, aj tak ? U mňa to celé je spôsobené tým, že som bola oklamaná viackrát, môj prvý chalan ma hnusne oklamal, podvádzal a ja som si to ani nevšimla. vtedy som si povedala, že budem sledovať viac správanie partnera. Bohužiaľ som sa do toho tak zažrala,že som vždy vedela, keď ma partner podvádzal (áno, aj ďalší dvaja) a teraz mám ten istý pocit, a štve ma, keď viem, že ma klame a tuším, že pravda je iná. Skús sama v sebe nájsť to, čo to spôsobuje. Aj ja uvažujem nad psychologom, aj keď si myslím, že to potrebuje niekto iný.. Najlepšie riešenie je, ak pôjdete spolu, ak ťa miluje, určite s tým bude súhlasiť. Veď aj on chce dať ten vzťah do poriadku, nie? :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žiarlivosť.. čo s ňou? - Fórum - ZDRAVIE.sk