Akí ľudia sa páčia ľuďom ? Čo ľudí na ľuďoch priťahuje ?

Leela333

vinea, tiež mám rada ľudí, čo nie sú apatickí a nejdú so stádom, ale vedia sa za svoje názory aj postaviť :-) Čo je presný opak charakteristiky slovenského národa. Bohužiaľ.

Ľudí na ľuďoch priťahuje, že majú potrebu kontaktu s inou ľudskou bytosťou. Ak by na celom svete zostali len dvaja ľudia - vy a človek, ktorý má všetky vlastnosti, ktoré najviac neznášate a nemôžete vystáť, aj tak by ste s ním trávili čas a nejak si na tie vlastnosti zvykli. Takže je jedno, čo sa nám na ľuďoch nepáči, v konečnom dôsledku ak by sme nemali na výber, dokážeme sa cez to preniesť.

vinea

A mne sa páčia títo ľudia :)
A pritom v správach žiadna zmienka o nich nebola....stojí za to si to aspoň pozrieť :-)
U nás sa žiaľ tohto pri našej náture atd atd...nedočkáme...no možno raz..

www.youtube.com

anjelik*

Tiež by som asi bola opatrná s tým násilím, keďže násilie ostane násilím vždy, aj keby bolo *páchané* v mene dobra. A na to už treba inak vyspelú bytosť, aby to zvládala a aby sa jednalo skutočne o PRAVDU a nie len o nejakú subjektívnu pravdu. ;o)

GoFruit

mne sa paci, ked je niekto sam sebou, nepretvaruje sa, aby sa zapacil, nesnazi sa zit podla dakych nastolenych pravidiel ci tradicii, nedovoli systemu, aby ho riadil, zdravy sebavedomy jedinec, ktory sa za svoju pravdu pobije a nenecha si po sebe slapat nikym ani len statom, to by som chcela dosiahnut

anjelik*

No Šejla, že podľa osoby, s ktorou som mala nedorozumenie si si vybrala nick. :o))) To ja som si vybrala taký, že keď mi budú nadávať, aby to znelo predsa len príjemnejšie. :o))) A ja rada oslovujem ľudí milo, len Xxy teda neviem akú zdrobneninu použiť....:o)))) A nick Maoam vyvoláva vo mne rešpekt. ;o)) Musela som si pridať * , pretože anjelikmi sa to tu začalo hemžiť a jeden vypisoval o super zážitku s análnym sexom...:o)))