Akí ľudia sa páčia ľuďom ? Čo ľudí na ľuďoch priťahuje ?

anjelik*

Tak netreba to zase preháňať s tou nenávisťou, neznášanlivosťou a odsudzovaním. :o) Ľudia sú presne takí, akí vedia byť. Tak ako sa nehnevám na malé dieťa, že hneď po narodení nevie chodiť, nehnevám sa a neodsudzujem ani dospelých, že sú obmedzení a hlúpi. Možno len nestretli tých správnych ľudí, ktorí by im ukázali, že keby uvažovali inak, mali by sa inak a cítili by sa inak. Nie každý má to šťastie v živote. Ja osobne mám ľudí rada, mám rada, keď sa smejú, pretože to je pre mňa dôkazom, že majú v sebe aspoň nejakú duchovnú silu. Mám rada, že sú schopní prejaviť súcit, aj keď niekedy len sami so sebou..:o))) Každý, koho v živote stretneme, nám niečo ukáže. Niekto, akí by sme chceli byť, niekto, akí by sme byť nechceli. A tak podľa mňa nie je naozaj dôvod sa rozčuľovať a hodnotiť. To by každý mal iba samého seba, keďže iba to je jediný človek, ktorého sme schopní zmeniť. Ostatným môžme byť iba príkladom. Či už dobrým, alebo zlým. ;o))

Maoam

xxy, po tom co som skoro od bolesti hlavy hodila tycku, hej, je to ulava, ja som uz nic nevidela, out :D ale uz je lepsie (sumatriptan je proti migrenoznym zachvatom s aurou)

Mimulus

Nepomýlili ste si tému? Nie čo ma na druhých odpudzuje ale priťahuje :D
Dnešná doba je.... ale ak tu chceme žiť tak to jednoducho musíme byť schopní buď akceptovať alebo prehliadať. A ak sa nám niečo nepáči tak zavolajme CH.N.