Ako prežívajú rozchod muži?

Príspevok v téme: Ako prežívajú rozchod muži?
asivie

Asi pred 2 týždňami som ukončila vzťah s priateľom, lebo jeho správanie prekračovalo niekoľko krát hranice. Asi tri dni po sebe mi volal s tým, že ma ľúbi, že mi to dokáže, že si uvedomuje svoju chybu, na čo som mu povedala, že šancí mal už x, a som rozhodnutá definitívne. Od vtedy sa mi neozval, zmenil si číslo (nedá sa mu dovolať, volala a písala som mu kvôli veciam, ktoré má u mňa), vôbec sa neobjavuje na internete ako pred tým...Len som zazrela nejaké fotky, ako bol žúrovať. Prečo teda nebojoval? Čo sa s ním deje? Dokážu chlapi len tak jednoducho spraviť čiaru za všetkým a hotovo?

asivie

Celé sa to odohralo cez telefón. A človek keď je nahnevaný povie veľa vecí, o ktorých je v tej chvíli presvedčený. Ale som si istá, že keby príde za mnou, objíme ma, tak ma celý hnev na neho prejde. No ide mi skôr o to, že naposledy, čo sme spolu rozprávali, sme sa bavili o tom, že sa mu ozvem, kedy si môže vyzdvihnúť tie veci a teraz čo? Keď na neho nemám ani kontakt. O to nejde. Skôr ma zaujímalo, či muži sú muži po rozchode ozaj tak nad vecou, ako to vyzerá alebo je to len nejaká hra.

Laara

a preco by mal bojovat, ked si mu dala jasne najavo, ze uz ziadnu sancu nedostane, lebo ich mal x a ty sa definitivne rozchadzas???

winki

asivie...ale veď tú definitívnu čiaru si predsa urobila ty a dala si mu to aj patrične najavo. Čo si čakala? Chlap nedokáže čítať naše myšlienky, a tiež nevie, že keď ho odmietneš tak vlastne čakáš, aby o teba bojoval ako lev.
A z jeho strany je to normálna reakcia, chce zabudnúť tak pretrhol vazby a užíva si.

unknown89

tomuto nepochopim ... preco si mu vlastne povedala ze je to definitivne ked sa teraz pytas preco nebojuje ?? dala si mu jasne najavo ze nema uz u teba sancu .. preto sa snazi zabudnut ... ja prezivam pod. obdobie .. takisto nechodim na net, kupil som si novu simku .. aby som zabudol .. aj ked na nu nostop myslim ...ale nespravim s tym uz absolutne nic ... bohuzial, stale len dufam ze jedneho dna najdem od nej spravu ... aspon spravu ... pretoze nema vobec zaujem somnou komunikovat co ma este viac ubija :(

miso 99

on len potrebuje byt bez teba akymkolvek sposobom a naco chces aby bojoval ked si mu povedala ze je to definitivne ... co vlastne chces nechaj ho ak ho mienis natahovat ... teda znie to teplo ale je to tak :D