Viete piť len cistu vodu? Alebo radsej mat nadvahu?

Príspevok v téme: Viete piť len cistu vodu? Alebo radsej mat nadvahu?
zaba455

Je tu niekto ako ja kto dpkaze nepit uplne v pohode a prirodzene len vodu z vodovodu a mlieko?ja takto idem uz par rokov a cudujem sa ludom ze mi neveria ze pijem len vodu a mlieko..hrozne tato doba je rozmaznana na coly,fanty,vineu ... Kedy si ludia uvedomia ze su to sracky s kopou cukru? A este mi je smiesno z coly light a kvazy menej sladenim malinovkam kde je cukru ako v horalke.nie v celej flasy ale v 2 poharoch.nemusite reagovat ale si uvedomte ze sa vychovava generacia v ktorej bude cukrovka a obezita castejsia nez chripka

JahO_Odka

Ja pijem vodu celý život. V detstve zo studne, teraz z vodovodu. V zime občas pijem čaje.
Nie si teda sama :)

orol

A to ešte idem "variť" francúzske dobré víno zakúpené v Lídli (je akcia na franc, vína - Marek Vašut odporúča). To bude nebíčko v pusinke :-o))

xdanielax

ked mas malo vapnika, zacni jest mak.

a samozrejme, neviem co je zvlastne na piti vody. Nie si az tak exoticka tym, ze pijes vodu z vodovodu.

orol

Nepijem len čistú vodu a mlieko, to by som bol chorý na hlavu. Večer si idem dať varené víno s hrebíčkami a celou škoricou. Už sa teším ... P.s- pridŕžam sa zásada Epikurejcov: jedz, pi, hraj, miluj, maj koníčky, lebo po smrti už také "pôžitky" nenájdeš :-o))

arriva

A za zdravie si každý zodpovedá sám, voľne dostupných informácií je dosť, takže ak sa niekto zle stravuje je to ciste jeho problém.