Ku akemu doktorovi ist?

Príspevok v téme: Ku akemu doktorovi ist?
Jozef20

Dobry den. Chcel by som sa s vami poradit. Uz dlhsiu dobu mam nejake zdravotne problemy. Vacsinou to bola bolest v bruchu (krce) pripadne krvacanie z nosa

Chodil som po roznych vysetreniach, vzdy som mal vysledky dobre a vraj mi nic nie je.

Ako je potom mozne, ze mam stale nejake problemy? neviem uz na akeho lekara sa mam obratit. Zvyknem byt aj casto prechladnuty, teraz mam aj teplotu, strasne krce, krv z nosa, ked nieco zjem, vyzvraciam to -(toto trva zatial len dnes)
toci sa mi hlava a niekedy sa zvykem na par minut vyhadzat (celo, ruky)

dufam, ze mi poradite. Dakujem

[zruseny17]

tazko ti radit,chyba vela informacii...nepises ake vysetrenia si absolvoval,mas krce v bruchu-kedy?po jedle,pred jedlom?trpis/netrpis zapchou?problemy s bruchom a vyrazky moze byt alergia na nejaku potravinu...zvysene teploty a prechladnutia zas slaba imunita...tocenie hlavy-nizky tlak,anemia...

jozef20

nechcem vediet od vas, co mi je. je mi jasne, ze to nemate odkial vediet, ale potrebujem skor poradit, za akym doktorom ist

kasandra

Môže to byť niečo s krvou alebo imunitou, neviem to len tipujem. My niesme lekári ako to máme vedieť, keď ani lekári neprišli na to čo ti je.