Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyzor

Mimulus

No to je mi zase konverzácia ale s tým svetlom a zrkadlom máte asi pravdu - asi si aj ja vymením klasické žiarovky na výbojky alebo žiarivky ale zrkadlá nebudem meniť rovno ich dám dolu :D
A ku kaderníčke chodím 2x do roka takže je to ok :)

lochness

urcite je to svetlom, ja to poznam velmi dobre. u nas v obyvacke je svetlo tlmene, rozptylene a tam v zrkadle vyzeram v pohode. akonahle zoberiem zrkadlo k oknu alebo pod priame svetlo prichadzajuce zhora, vsetky crty a nepravidelnosti tvare, ktore boli pri tlmenejsom svetle potlacene, zrazu vidno (zober si ze ked ti kazda vyrazka, priehlbinka, vraska na tvari vrhne pod urcitym uhlom tien, tak ju bude vidiet raz tolko). a to s kadernickou poznam aj ja, tiez sa mi zda ze moja tvar je o par stupnov skaredsia nez doma :D

Sejla

:D no kúp si lepšiu žiarovku doma, budeš vidieť tie uhry. Uf, nechcela by som mať znova 14. Vtedy som si všimla, že čím je zrkadlo v tmavšej miestnosti, tým lepšie vyzerám. Ideálne úplne potme:D

orangen

:D a teraz neviem ako je to v skutocnosti.. fakt nemam sajnu jak vypadam... :D viem len ze bud dobre, alebo zle.. :D

marrisa

To je sposobene svetlom. Si zvyknuta na urcity typ svetla, ako sa hra s tvojimi rysmi, co vynikne a co potlaci, potom ked prides do prostredia kde mas sediet a kukat na seba a to dane svetlo prave nie je pre teba ako stvorene..tak problem :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyzor - Fórum - ZDRAVIE.sk