Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spravil som chybu a teraz neviem čo ďalej

Príspevok v téme: Spravil som chybu a teraz neviem čo ďalej
DanDan

Prosím o radu. Dopredu ďakujem všetkým, ktorý si to prečítajú a poradia. Som 10 rokov ženatý. Manželku neskutočne milujem. Náš vzťah a aj naše manželstvo je bez sexu, pretože moja manželka vyrastala v katolíckej rodine a jej otec bol fanatik a navyše úchyl, ktorý zneužíval ju aj jej staršieho brata a to jej spôsobilo takú traumu, že napriek návštevám psychológa, psychiatra a sexuológa sme nikdy nemali pohlavný styk. Napriek tomu neľutujem jedinú chvíľu strávenú s ňou a neskutočne ju milujem. Bohužial, na jednej firemnej akcii som sa dosť pripil a podviedol som manželku s jednou kolegyňou. Viac ako 10 rokov som nespal so ženou a táto kolegyňa sa ma pokúšala zviesť viac ako rok a bohužial sa jej to aj podarilo ... Teraz neviem ako ďalej.
Máme nádherné fungujúce manželstvo a naozaj ju milujem viac ako kohokolvek iného. Najhoršie je, že tá kolegyňa si po tej spoločnej noci začala robiť veľké nádeje a snaží sa ma získať ešte viac ako predtým, hoci som sa jej pokúšal už viackrát vysvetliť, že to bola chyba. Mám to manželke povedať? Alebo bude lepšie mlčať? Nechcem jej ublížiť ...

Mimulus

pan d. super ten posledný príspevok :D Ja sa Vám všetkým divím, že sem ešte píšete veď mu buď radíte jedno alebo druhé - má len dve možnosti tak nech sa rozhodne sááááááááám!!!

mojnazor

Podla toho, co pises mala tvoja manzelka naozaj tazku minulost. Ty stojis pri nej cely cas, co je v dnesnej dobe obdivuhodne. Taky muz. Ale myslim si, ze je cas pozriet sa aj na tvoje potreby, pokial si zdravy je tvoja chyba (podla mna skor potreba) viac nez prirodzena. A rozhodne by si sa o tom mal s manzelkou porozpravat, pretoze ako pises ta kolegyna ta stale otravuje a je mozne ze sa to nestastnou nahodou dostane aj ku tvojej zene. A este raz si precitaj to, ze si 10 rokov nemal sex. Bolo otazkou casu, kedy sa to stane.

hmm23

necitala som ostatne prispevky, len ten v zaciatku temy. Vzdy sa vravi ZATLKAJ, ZATLKAJ. No mam pocit, ze u Teba to zrejme praskne. Pises, ze manzelku milujes a nechces jej ublizit. No ale pravda je taka, ze uz si ublizil, na druhej strane ona vie, aky mate vztah a co vsetko tomu davas. Asi by som jej vsetko povedala. Myslim, ze si tomuto vztahu obetoval dost na to, aby Ta mohla vypocut a pochopit. Drzim paste, nech najdes spravnu cestu..resp. rozhodnutie

Dr Laska

Tak ako hovori pan d. Plus keby kolegyna zacala s niecim tak chod na svoju mangelku stylom ze ty viac veris cudziemu clovekovi ako mne a podobne. Plus najdi si normalnu milenku trebars aj za peniaze.

Magy

pan d. s tym "Nic jej nehovor a ked sa to dozvie, tak zatlkaj." budes uplny rozpravkovy kladny hrdina a sen mnohych zien.

veve_IX

Len pravda ťa môže oslobodiť. Takže jednoznačne: povedz jej to. Úprimne, bez prikrášlovania, čistú pravdu jednoducho. Pripravený niesť následky, lebo za chyby sa platí. Určite to nebude bez bolesti a sklamania, minimálne z jej strany. Vždy je však lepšie ak jej to povieš ty, ako dozvedieť sa to od cudzieho človeka.
Držím palce!

viky

DanDan
neuveritelny pribeh!Krasne napisane,urcite je tazko zit bez sexu,ale nie kazdy ma vsetko,co chce-ako si napisal.Z tvojich riadkov citit brovsku lasku a cit.Drzim palce,aby ta nevera nemala ziadne nasledky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Spravil som chybu a teraz neviem čo ďalej - Fórum - ZDRAVIE.sk