Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Spravil som chybu a teraz neviem čo ďalej

Príspevok v téme: Spravil som chybu a teraz neviem čo ďalej
DanDan

Prosím o radu. Dopredu ďakujem všetkým, ktorý si to prečítajú a poradia. Som 10 rokov ženatý. Manželku neskutočne milujem. Náš vzťah a aj naše manželstvo je bez sexu, pretože moja manželka vyrastala v katolíckej rodine a jej otec bol fanatik a navyše úchyl, ktorý zneužíval ju aj jej staršieho brata a to jej spôsobilo takú traumu, že napriek návštevám psychológa, psychiatra a sexuológa sme nikdy nemali pohlavný styk. Napriek tomu neľutujem jedinú chvíľu strávenú s ňou a neskutočne ju milujem. Bohužial, na jednej firemnej akcii som sa dosť pripil a podviedol som manželku s jednou kolegyňou. Viac ako 10 rokov som nespal so ženou a táto kolegyňa sa ma pokúšala zviesť viac ako rok a bohužial sa jej to aj podarilo ... Teraz neviem ako ďalej.
Máme nádherné fungujúce manželstvo a naozaj ju milujem viac ako kohokolvek iného. Najhoršie je, že tá kolegyňa si po tej spoločnej noci začala robiť veľké nádeje a snaží sa ma získať ešte viac ako predtým, hoci som sa jej pokúšal už viackrát vysvetliť, že to bola chyba. Mám to manželke povedať? Alebo bude lepšie mlčať? Nechcem jej ublížiť ...

DanDan

Tak nakoniec jej to zatiaľ nepoviem, skúsim to cez týždeň v robote nejako ešte vysvetliť kolegyni a vydiskutovať si to s ňou a až ked uvidím, že ona je naozaj schopná jej to oznámiť tak to urobím ja. Myslím, že moja manželka, by sa nechcela rozviesť keby som jej to povedal, asi by mi ani nevynadala, pretože ona si veľmi dobre uvedomuje, aké je to pre mňa ťažké sa ovládnuť, ale určite by jej to ublížilo a i keď by mi neurobila scénu ani nič podobné ublížilo by jej to a ja nechcem aby sa trápila, som jeden z mála ľudí, ktorým verí. Pýtali ste sa na vek - ja mám 35, manželka 33 rokov. To, že nemáme deti trápilo aj ju aj mňa, ale už sme si zvykli a traja psi vyžadujú dosť starostlivosti a času a máme ich radi. Keby som sa mal celý život trápiť všetkým čo chcem a nemám tak by som nebol šťastný nikdy. Netvrdím, že naše manželstvo je ideálne, ale v každom manželstve sú problémy, a mnohé manželstvá - aj keď v nich je sex - nie sú ani z polovice tak šťastné ako je to naše. Rozhodne nemáme skrachované manželstvo ani nič podobné. Chodievame na výlety a dovolenky, na prechádzky, vieme sa spolu smiať a rozprávať celé hodiny a toto je pre mňa podstatné, pretože u mnohých známych vidím, že toto v manželstve vôbec nemajú, takže si myslím, že naše manželstvo je dosť kvalitné a hlavne je v ňom láska.

Magy

Sejla - presne tak. osobne by som do takeho vztahu asi nesiel, ale nikdy nehovor nikdy... Danovi rozhodne nezavidim tuto situaciu. a som kazdopadne zvedavy, ako to poriesil a ako to dopadlo.
ja som mu radil zo svojho pohladu - ako by som sa zachoval ja a ako vidim z praxe, ako sa chovaju (a nemali by) ini ludia.

Mimulus

,,A pre tých, ktorí odsúdili Dana za ten podvod, nech si najskôr skúsia predstaviť niekoho na toľko milovať, že sa kvôli nemu zrieknu sexu na vyše 10 rokov.,,
Šejla no vieš ja som sa na 4 roky musel zriecť všetkého od lásky, cez priateľov až po vlastný názor a nech mi nikto nehovorí, že sa to nedá.

Sejla

akože podaktorí tu máte bohovské názory. Najradšej by ste každému nalinkovali život: výber vhodného partnera, sex optimálne 2-3x do týždňa, 2 až tri deti, ešte by ste aj rozkázali, do koho sa má človek zamilovať. Čo sme roboti, či ľudia? A pre tých, ktorí odsúdili Dana za ten podvod, nech si najskôr skúsia predstaviť niekoho na toľko milovať, že sa kvôli nemu zrieknu sexu na vyše 10 rokov.
A aj v prípade, že by sme uznali, že prispievatel spravil pred 10 rokmi veľmi hlúpu a naivnú chybu - za prvé, čas sa vrátiť nedá a za druhé; kruci kto nerobí neivné sprostosti, keď sa zamiluje?!

Vemeno

DanDan,

nedaj na hlupe rady. Je uplne jedno, ci si bol opity, alebo nie. Mnohe zeny maju jednoducho pocit, ze by sa im mal niekto za kazdu blbost ospravedlnovat a pre muchu nevidia slona. Pravda je taka, ze keby si sex nepotreboval nebol by si normalny muz. Ak ti ho nedokaze dat manzelka, tak ho budes hladat inde. Ak to tu nejaka velvazena prispievatelka nevie pochopit, tak to mas v hlave asi trochu popletene. Ty sa nemas za co ospravedlnovat a ani priznavat. Mozes to len oznamit, alebo neoznamit. Kedze ta kolegyna, co po tebe ide, vyzera byt na hlavu, bolo by lepsie, keby si to manzelke povedal ty.

orol

Nata, Danovi nemusel stáť, len ho tá bosorka zrejme rozhecovala... bozkávala a nasávala mu gulky a vieš dobre, že niektoré to dokážu majstrovsky a tak, že keby sa mu aj nechcel postaviť, tak sa postaví :-o))a možno si ho tam vložila aj sama, kto vie?? :-o))

Aja02

Ja súhlasím s príspevkom od Monitaaa, ktorý napísala 14.10 o 13:40, teda až na tie deti.
Sex je v manželstve tiež podstatný aj keď, samozrejme, stavať na ňom vzťah a považovať ho za prioritu je hlúposť. Bolo otázkou času, kedy ju podvedieš. Mať vzťah, resp. byť so ženou v manželstve už 10 rokov a nikdy s ňou nemať sex zdravé nie je. Prídeš mi tak milo naivný Dan až sa mi tie tvoje príspevky ťažko čítali.
Neviem, koľko máš rokov, ale predpokladám, že okolo 30-40. Naozaj chceš zostať dokonca života bez sexu? Nechceš nikdy deti?
K otázke povedať alebo nepovedať. Povedala by som, že jej to hovoriť nemusíš. Myslím si, že tvoja kolegyňa to povie tvojej manželke aj za teba.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.