Ako schudnúť naspäť pribraté kilá po pobyte v USA

Príspevok v téme: Ako schudnúť naspäť pribraté kilá po pobyte v USA
LadyD

Dobrý deň. Pred odcestovaním do USA som mala moju vytúženú postavu. Po polroku pobytu tam som pribrala celkom 5 kg, hneď sa to odrazlo na bokoch a bruchu, a celkovo všade. Už som doma mesiac, nabehla som na normálnu racionálnu stravu, cvičím 2x do týždňa tak ako aj predtým, no váha sa stále nehýbe, ani centimetre neubúdajú. Viete mi niekto poradiť? ĎAKUJEM

RogerRabitqa

ahoj,

dukanovu diétu si už skúšala? napríklad pozri web -odkaz odstránený- a uvidíš, či sa ti zapáči... je to postavené na bielkovinovej kúre podľa návodu istého francúzskeho lekára... ale samozrejme, netreba zabúdať ani ta telesnú aktivitu

ja som mala podobný problém minulý rok po návrate z anglicka, skúšala som rôzne diéty, ale pomohli hlavne bielkoviny + cviky

maja

LadyD

To sa snažím, pijem zelené a žihľavové čaje na prečistenie. JHa len dúfam že to pôjde naspäť bez nejakých veľkých diét lebo nikdy som nič také nepotrebovala, ani by som to asi nevedela vydržať. :)

arriva

Vydrz, chvíľu to potrvá. Plus chcelo by to niečo na podporu metabolizmu, zelený čaj, nejaký čaj na chudnutie, puerh. Veľa pi a sprav si nejaký precistovaci deň len o ovocí alebo zelenine.