Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Omladzujúci krém na tvár

sylwa79

omladzujúci krém neexistuje :-) ale pleti sa dá pomôcť dobrou životosprávou, vodou, spánkom a hlavne spokojným životom :-). už keď nejaký krém tak určite niečo pleti prirodzenejšie (ja som prešla značkou dulcia, teraz používam pure elements a som veľmi spokojná aj keď viem, že moja pleť potrebuje časom vždy zmenu)

bibina 47

No vieš v určitom veku sa už nezaobideš bez dobrého krému.Pleť prirodzene vädne a dehydratuje sa tak ja si radšej priplatím sa dobrý krém a výsledky sú určite lepšie. www.notino.sk

hankamala

Naozaj účinná je rada s čistým kolegénom a 24 karátovým zlatom. Táto rada sa menuje Victoria Beauty Active gold 24K Pleťový krém so zlatom proti starnutiu. perfektná vec, nebudem tu opisovať dopodrobna, zloženie hovorí za výrobok, ale musím povedať, že ich kolagenové sérum so zlatom je neuveriteľné!!! Skúšala som Lancom, Dior, Shiseido , ale toto je bomba!!!!

Cleopa

Ja namiesto kremu sa snazim v letnych mesiacoch cez obed a na najvacsie slnko vobec nevzchadzat, vtedy najviac trpi plet. Zaroven hlavne v lete jem ovocie, zeleninu a pijem primerane mnozstvo tekutin. bez kremov

barbija

aj moja mamka používa túto značku shiseido a fakt sa jej pleť vypla a zjemnila dostala ho na vianoce a odvtedy sa jej teda pleť viditelne spevnila a rozjasnila

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Omladzujúci krém na tvár - Fórum - ZDRAVIE.sk