Zle ostrihané vlasy

Príspevok v téme: Zle ostrihané vlasy
Nyki

Zdravím :)

Nepoznáte niekto, neaký šampón, tabletky alebo nejaké zarúčené "staré" recepty na rýchly rasť vlasov ? Aby mi rýchlejšie rástli. Ešte včera ráno som sa zobudila z vlasmi po zadok. Krásne, dlhé, zdravé. Poobede som šla ku kaderníčke nech mi skráti o takých 5 cm maximálne a končeky zostrihá do špica. Od nej som šla z neskutočným plačom. Ostrihala mi polovicu hlavy, uplne zly strih a poriedila čo sa dalo. KATASTROFA. Plačem už druhý deň a som zúfalá. Mala som krásne dlhé vlasy po zadok teraz mám ledva poprsia :( prosím nepoznáte niečo čo my pomôže ? :/

Nina197

Bola som z kamoskou vyskusat kadernictvo oproti nam kamosku ostrihali dobre ale mna strihala niaka stara pani povedala som jej skratit na hribika po usi ona mi namiesto toho vyholila boky a zadok iba z hora isli vlasy tak po usi zacala som sa s nou hadat a ona mi to chcela vyholit celu hlavu isla som domov a plakala som co mi ta striga spravila nastastie boli prazdnini takze spoluziaci okrem kamosky ma nevideli za mesiac som tam prisla naschval zas a pripomenula som jej to ona sa mi ospravedlnila tak som skusila zas lebo nikam inde som ist bemohla mala som len niekolko eur tak som povedal na hribika a obrie schody mi narobila ponukla sa druha pani ze to opravysice to opravila ale na kratke vlasy foto dat nechce hanbim sa ale stale lepsie ako ta predtym

denisa

vcera som bola u kadernika a mala som vlasy po zadok,velmy prisne som jej nakazala ze nech nezoberie viac ako 5 cz.ona sa asi vystresovala a tak my zobrala asi len cm,ako som isla od nej tak nikto ani nepooznal ze som strihana,a tak na druhy den som sa vybrala do ineho kadernika noa ten ma zobral po plecia a strih vzadu obrovsky skok uz cely den placem som stoho velmy nestastna ako ma strihala a este aj k tomu take noznice mala tupe..ach.zajtra som rano objednana k tretiemu dufam ze dopadnem lepsie musim ist do tretice lebo mam obrovske skoky a nech myy to nejako spravia.kto mal podobny pribeh nech my napise srdiecko100@seznam.cz

arriva

Už neviem čo som mala na sebe ale cítila som sa hrozne. A hybat sa neviem, na didziny som nikdy nechodila takže total trapas