Zle ostrihané vlasy

Príspevok v téme: Zle ostrihané vlasy
Nyki

Zdravím :)

Nepoznáte niekto, neaký šampón, tabletky alebo nejaké zarúčené "staré" recepty na rýchly rasť vlasov ? Aby mi rýchlejšie rástli. Ešte včera ráno som sa zobudila z vlasmi po zadok. Krásne, dlhé, zdravé. Poobede som šla ku kaderníčke nech mi skráti o takých 5 cm maximálne a končeky zostrihá do špica. Od nej som šla z neskutočným plačom. Ostrihala mi polovicu hlavy, uplne zly strih a poriedila čo sa dalo. KATASTROFA. Plačem už druhý deň a som zúfalá. Mala som krásne dlhé vlasy po zadok teraz mám ledva poprsia :( prosím nepoznáte niečo čo my pomôže ? :/

winki

Ako moja kaderníčka mi vzdy zobere do ruky pramen vlasov a prilozi k nemu noznicky a pýta sa tolko? tolko? alebo tolko? a ja jej sama poviem.

kabel

No vidim, ale mozno to nejaku bude varovat pred navstevou kaderniciek. A hlavne sa pozrite, co ma vasa kadernicka na hlave-ak je to jezate, schodovite, ma to minimalne dve farby, tak utekajteeeeeeee

kabel

Baby, s peknymi dlhymi vlasmi NIKDY nechodte ku kadernicke!!! Vsetky Vam take vlasy budu zavidiet (vacsina z nich ma na hlave otrasne zostrihane kratke asymetricke "ucesy") a zostrihaju Vam to co najviac. Ak Vam ide len o konceky, to Vam zostrihne aj mama ci kamoska, pokial maju ruky.

Catali_na

už som tu videla viac príspevkov, kde babám z vlasov po zadok odstrihla akderníčka minimálne polovicu. ale vážne, sedíš tama nevidíš, že ti tvoja čoravná hriva padá na zem? však kukám že kolko mi strihá a otvorím ústa.. a inak aj preto sa strihám sama :D kaderníčky asi nemajú rady ked im tam príde niekto dllhovlasý :DD a hned šmik šmik a je to.. no zmier sa s tým. ja chápem, že ti to je luto, ale sú aj horšie veci. predstav si že by ti oznámili že máš chorbu vážnu alebo čo.. proste sa vzchop. vlásky dorastú a je to ;)

Maoam

cojaviem, tak toto nie je tragedia, vlasy dorastu a strih sa da upravit, kedze ma stale vlasy do pol chrbta....

skor cista hysteria co sa reakcie tyka, to je väcsi problem ako tie vlasy

no a ovela horsie by bolo, keby jej bola kadernicka dodrbala farbu, lebo to kym odrastie alebo sa prefarbi, to vsetko moze zle vypalit, ale kym ide iba o dorastenie...

danielaaa

A ty ked sedis u kadernicky, tak ti prelepi usta ci co?. Samozrejme je mi luto, co a ti talo, ale naco mas usta preboha? Ked sedim pred zrkadlom a vidim, ze striha vela a chcem pdtrihnut len konceky, tak sa ozvem nie?

Január

To sú problémy!? Revať kvôli vlasom. Choď sa spýtať na onkológiu, či by tam niekto nechcel tú KATASTROFU čo máš na hlave!