Zle ostrihané vlasy

Príspevok v téme: Zle ostrihané vlasy
Nyki

Zdravím :)

Nepoznáte niekto, neaký šampón, tabletky alebo nejaké zarúčené "staré" recepty na rýchly rasť vlasov ? Aby mi rýchlejšie rástli. Ešte včera ráno som sa zobudila z vlasmi po zadok. Krásne, dlhé, zdravé. Poobede som šla ku kaderníčke nech mi skráti o takých 5 cm maximálne a končeky zostrihá do špica. Od nej som šla z neskutočným plačom. Ostrihala mi polovicu hlavy, uplne zly strih a poriedila čo sa dalo. KATASTROFA. Plačem už druhý deň a som zúfalá. Mala som krásne dlhé vlasy po zadok teraz mám ledva poprsia :( prosím nepoznáte niečo čo my pomôže ? :/

kabel

xxy, ani nie-pokial nie je vyzraty ako prasa. Su aj zeny pri tele, ktore su velmi pritazlive. Ale ked mam evidentnu nadvahu, tak si kupim realne cislo rifli, a nie o 3 cisla mensie, aby som sa do nich sukala za pomoci celej rodiny kazde rano, ze ano. A takisto si nedam obtiahnute tielko bez ramienok, ked mam tucne brucho a masite ramena. Vsetko s mierou. Nemusi mat kazdy BMI do 20, ale ked uz mam iste proporcie, tak tomu prisposobim aj odev, obuv a ostatne.
Ale inak kedysi tu ktosi napisal, ze ja mam isto nadvahu podla mojich prispevkov :-DDD

pan d.

Ludia, ja nechcem, aby ste sa po mojich prispevkoch urazali, ja len beriem dost silne lieky a obcas sa mi to v tej mojej hlave zmixuje, potom som taky nesvoj:D