Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Box - Ramenný kĺb

Príspevok v téme: Box - Ramenný kĺb
*R*

Zdravím Vás. Pred 3 rokmi sa mi stal úraz. Chodil som na tréningy boxu, a po 1.roku sa mi stalo že som udrel na prázdno (tieňovanie) a v tom mi vyskočilo rameno z jamky. Začalo sa to opakovať, takže následne po pár mesiacoch som absolvoval artroskopickú operáciu podľa Bankarta (prifixovanie poškodeného kĺbneho púzdra a „labra“ ku kĺbnej jamke pomocou vstrebateľných minikotvičiek). Už som dva roky po operácií, posilujem, športujem, a chcel by som znova začať s Boxom pretože mi to chýba, AJ KEĎ, teraz by som chcel robiť iba kondičné tréningy, žiadne zápasy ani sparring, kedže doktor mi povedal že pri údere ktorý bude mať podporu (napr. do vreca) sa mi s ramenom nič nestane. Chcel by som vedieť či sa niekomu stal podobný prípad, alebo by mi vedel poradiť ako úrazom čo najlepšie predchádzať, poprípade poradiť nejakú kvalitnú kĺbovú výživu.
Za všetky komentáre vopred ďakujem.

Fero M.

to rameno na 100% už do kopy nikdy nedáš a len sa zase dodrbeš. Prečo x športovcov skončilo s boxom pre rameno, futbalisti kolena, basketbal kolena, hadzana kolena chrbtica.
Len sa dodrbeš zase

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Box - Ramenný kĺb - Fórum - ZDRAVIE.sk