Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

MMS

arman

Ahoj, ja mam tiez skusenosti.

Najlepsie je neliecit tym kazdu chorobu, aby si telo nezvyklo, ale naopak, budovat si vlastny ucinny imuntny system pomocou zdraveho zivota.

Lepsie je MMS uzivat ako poriadnu kuru, raz alebo dva krat do roka, ktora telo ocisti od niektorych parazitov, hlavne jednobunkovych, virusov, plesni. MMS vie znicit aj loziska, ktore imunutny system nici velmi tazko.

MMS je ale lepsie pouzivat az po ociste od mnohobunkovych parazitov. Inak sa jednobunkove parazity, a ine patogeny, namnozia naspat, kedze tie mnohobunkove ich stale roznasaju po tele. Takto si vybudujes trvale zdravie a po case uz MMS ani nebudes potrebovat.

Co sa tyka tej kury, tak trva 15 dni.
Zacinas na 1 kvapke, kazdu hodinu, aspon po dobu 8 suvislych hodin. Postupne zvysujes kvapky, az sa dostanes na 4,5 alebo 6... kolko zvladnes...a tuto maximalnu davku udrzis po dobu niekolkych dni.
Ak pocitis nevolnost, znizis pocet kvapiek, dokym sa telo neocisti od mrtvych patogenov.
Tazko zamorene telo parazitmi a patogenmi sa velmi tazko MMS cisti, a spravadza to az prilisna nevolnost. Casto sa nedari kuru ani dokoncit a patogeny a parazity sa namnozia naspat. V tomto pripade je rozhodne lepsie zacat najprv antiparazitalnymi kurami.

luciano

Noro a ako si to užíval? S koľkými kvapkami si začínal? Ako si gradoval počet kvapiek? V akých časových intervaloch?

Noro 29

Ahoj, ano, pomohlo mi MMS pri nádche, pri chrípke, ale zastavil som sa na siedmych kvapkách, nevedel som viac do seba dostať...
Prejavy astmy zmizli po 3 dňoch.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

MMS - Fórum - ZDRAVIE.sk