Sive vlasy v mladom veku

Príspevok v téme: Sive vlasy v mladom veku
sivka

Ahojte, tak rada by som sa s vami podelila o svoju skusenost :)
Mam nieco cez 20 a dost sivych vlasov, stale som ich farbila ale niekedy som z toho uz bola dost smutna. Hlavne ked som pozrela na ostatne dievcata a tie mali krasne vlasy, a aj vlasy co odrastali, ukazovali prirodzenu farbu. A ja som kazdy mesiac nachadzala odrastene sive a bolo to strasne vidiet, kedze mam tmavohnede vlasy.
Ale od maja si uz vlasy vobec nefarbim a mam ich krasne hnede, svoje hnede, velmi rychlo mi zacali rast a nadherne zhustli :) Nikdy mi nikto nechvalil vlasy, iba ak boli cerstvo nafarbene, teraz ich chvali kazdy :D neviem si este na to zvyknut. A kedze viem, ake to je hrozne mat sive vlasy a este k tomu v mladom veku, rozhodla som sa vam napisat (viem ze to znie trosku reklamne, ale som z toho stastna) o reparexe :)
Vyhody: reparex zo zaciatku musite uzivat kazdy den, mne vlasy stmavli po 3 tyzdnoch, potom staci raz/2x do tyzdna. Je to skvele, lebo je tam vela vitaminov, vdaka ktorym vase vlasy budu zdravsie.
Druha vyhoda je, ze uz 6 mesiacov som si nefarbila vlasy a je nadherny pohlad do zrkadla, kde v cesticke nevidim ziaden sivy vlas :D pocas uzivania reparexu si mozem tiez farbit vlasy, ked sa mi nepaci moja povodna, ale mne sa nechce, tak dlho si farbim vlasy, ze si svoje prirodzene vlasy uzivam :D
3.vyhoda, nie je to drahe a je to kratke na cas, ked vlasy stmavnu, tak cele moje pouzivanie reparexu trva asi 1 minutu do tyzdna.
Nevyhody: bola tu jedna nevyhoda, ked som uzivala reparex, kamaratky mi vraveli, ze preco mam vlasy pri korienkoch v nadychu do zelena. Ja sama som to nevidela, bolo to vraj vidiet iba na slnku. Ale pisala som potom do firmy a napisali mi toto:
Vážená pani,
zelenkavý nádych vo vlasoch odstránite prepláchnutím vlasov octovou vodou. Mimochodom problém sme už riešili, pretože dochádzalo k reakcii jednej z ingrediencií s meďou a železom obsiahnutých v niektorých farbách ale aj šampónoch. Výrobky po 01.10.2012 už nereagujú a netvoria nádychy. Ajhľa - všetko sa vyvýja a zlepšuje najmä vďaka ohlasom užívateľov. Ďakujem.
S úctou
MUDr. Oto Sova, CSc.

Takze ospravedlnujem sa za dlhy prispevok ale musela som Vam to dat vediet, pretoze ked som sama este v maji hladala nejake referencie od uzivatelov reparexu na internete, skoro ziadne som nenasla a bala som sa ze naletim na reklamu :D a hlavne kvoli tomu som sa rozhodla o Reparexe napisat :)

zuzanka98

bugino a nie je jednoduchsie si ho objednat cez internet pride ti rovno domov ved to je podla mna to najlepsie, ked clovek nemusi chodit po obchodoch po lekarnach a len si to takto pomaly len tromi klikmi objedna :)

tamarka78

tak to neviem, či nepôsobí na farbené vlasy, ale keď si prečítaš o tom niečo, tak je k nemu napísané, že neodporúča sa na farbené vlasy. Ale keď sa tak nad tým zamyslím, tak on ma prinavrátiť pôvodnú farbu a to môže byť asi dosť problém ak sú vlasy farbené, či? :)

lenusa00

myslim, ze najjednoduchsie je to si to cez nich cez eshop objednat. Budes to mat za par dni priamo doma a nemusis nikam chodit. Nie je to lepsie? :) len treba dat pozor aby sa nepouzival na farbene vlasy.

bugino

stevo00 da sa kupit len cez internet ci aj v lekarni? pozrel by som si co je to zac a tiez by som to mozno nasim kupil. Aj mne by sa mozno sikol, ale kedze ja mam skor problem, ze mam malo vlasov, tak u mna nebude taky potrebny, ako u maminy alebo u oca.

stevo00

petraska97022 reparex som objednaval otcovi a do piatich dni bol doma. Cize nebudes nan musiet nejako dlho cakat, aj ked si myslim, ze na dobre sa oplati cakat. Som presvedceny ze toto je lepsie riesenie ako farbenie vlasov.

Janka0876

Ahoj :-) Môžem ti odporučiť bylinný šampón Hairina, my ho doma používame vyše roka a sme spokojní -odkaz odstránený- :-)

petraska97022

ako dlho si cakala kym ti prisiel domov? rozmyslam ci to mame nekupim, ked to je na takejto baze. Uz viackrat som ju nahovarala na farbenie vlasov ale ona ani pocut, tak aspon tymto by som jej vyskusala pomoct.

snezienka2

ak sa ti podari najst ich stranku, tak cez tu priamo sa da objednat, je to ako eshop.. Staci par klikov a mas to doma. Mne takyto nakup rozhodne vyhovuje viac akoby som mala behat a lietat po predajniach. Presne najlepsie je ho vyskusat na sebe aby si vedela ci sa vobec oplati, ci to ma nieco doseba.